70-latek spełnił marzenie. Wszedł na Śnieżkę, ale... z rowerem

70-latek spełnił marzenie. Wszedł na Śnieżkę, ale... z rowerem
Fot. depositphotos.com / Facebook
1 miesiąc temu
On The Move / Facebook / kb

Henryk Chrzanowski spełnił swoje wielkie marzenie. W wieku 70 lat postanowił dostać się na Śnieżkę. Mężczyzna całą drogę z Kołobrzegu aż na najwyższy szczyt Karkonoszy przebył rowerem.

Mężczyzna pochodzi ze Złocieńca. Jego  wielką pasją jest jazda na rowerze. Przez ostatni rok na dwukołowcu przejechał 16607 km.

Cel do zdobycia - Śnieżka

- Cieszę się, że teraz jest bardzo dużo ścieżek rowerowych. Na nich jeździ się bezpieczniej, spokojniej. Nie muszę się martwić, że samochód na mnie najedzie czy mnie przewróci – mówił Henryk Chrzanowski.

70-latek, aby spełnić swoje marzenie i wejść na Śnieżkę, postanowił wsiąść na rower i przejechać imponującą trasę z Kołobrzegu do Karkonoszy. W trakcie wyprawy mógł liczyć na życzliwość ludzi, którzy m.in dawali mu kąt do spania.

Ostatecznie, gdy dotarł do Karpacza, nie znalazł nikogo, kto byłby w stanie przechować mu rower na czas wejścia na szczyt, więc wspiął się z nim na najwyższy szczyt Karkonoszy, który ma wysokość 1602 m n.p.m.

Źródło: On The Move / Facebook / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
bł. Anna Katarzyna Emmerich
35,00 zł

Osiemnaście godzin, które wstrząsnęły światem. Okrucieństwo katów, wyszydzenie, pogarda ze strony podburzonego tłumu, opuszczenie, tchórzostwo Apostołów i Uczniów. Pasja według objawień mistyczki Anny Katarzyny Emmerich to niezwykle szczegółowy opis Męki Pańskiej, rozpisany na poszczególne godziny...

Skomentuj artykuł

70-latek spełnił marzenie. Wszedł na Śnieżkę, ale... z rowerem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.