Bracia spotkają się po 77 latach. Rozdzielono ich w czasie II wojny światowej

Bracia spotkają się po 77 latach. Rozdzielono ich w czasie II wojny światowej
Fot. depositphotos.com / Daily Mail
dailymail / kb

II wojna świat była dramatem dla milionów ludzi. W jej wyniku dwaj brytyjscy bracia zostali rozdzieleni na aż 77 lat. Ostatecznie odnaleźli się po dwóch stronach globach.

Rodzeństwo rozdzielone pod koniec II wojny światowej

Bracia Ted Nobbs (83 l.) i Geoff (79 l.) przez kilkadziesiąt lat wychowywali się w odległości 10 000 mil od siebie. Jako dzieci zostali rozdzieleni pod koniec II wojny światowej, bo ich mama zmarła na raka w 1945 roku.

Geoff jako najmłodsze dziecko został oddany do adopcji i wywieziony do Australii. Ted, natomiast wraz z rodzeństwem Barrym i Johnem, pozostali w Wielkiej Brytanii. Ich ojciec nie był w stanie poradzić sobie z opieką nad malutkim wówczas Geoffem, więc postanowił oddać go, aby dać mu szansę na lepsze życie. 

Już w niedzielę, czwartego września bracia będą mieli możliwość tak długo wyczekiwanego spotkania. Starszy Ted poleci do Australii, by zobaczyć Geoffa po 77 latach.

DEON.PL POLECA

Co ciekawe, mężczyźni dokładnie zaplanowali co będą razem robić po tylu latach rozłąki. Najpierw odwiedzą Wielką Rafę Koralową, a następnie wezmą udział w ślubie wnuczki Geoffa.

Źródło: dailymail / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Pan stworzył nas wolnymi – i dzięki temu zdolnymi do miłości

Cudowność działania Boga w naszym życiu nie polega „jedynie” na tym, że czyni nas On wolnymi (zewnętrznie, wewnętrznie); chodzi o to, że czyni nas...

Skomentuj artykuł

Bracia spotkają się po 77 latach. Rozdzielono ich w czasie II wojny światowej
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.