Chociaż nie ma rąk i nóg, prowadzi inspirujące życie [WIDEO]

Chociaż nie ma rąk i nóg, prowadzi inspirujące życie [WIDEO]
(fot. Amy B / youtube.com)
2 lata temu
Dobre Wiadomości / Amy B / youtube.com / pk

Gotuje, fotografuje, a nawet prowadzi samochód. Sposób, w jaki żyje jest bardzo inspirujący.

Słysząc o ludziach bez kończyn, prawdopodobnie od razu myślimy o Nicku Vujicicu. Tymczasem okazuje się, że osób świetnie radzących sobie z tą niepełnosprawnością jest znacznie więcej. Poznajcie Amy Brooks z Pittsburga, która nie ma rąk i nóg ale prowadzi bardzo inspirujące życie.

Biologiczna matka Amy, bojąc się poronienia, zażywała w czasie ciąży mieszankę leków, które miały temu zapobiec. Po porodzie porzuciła jednak swoje dziecko. Dziewczynka na szczęście szybko znalazła rodzinę, która postanowiła ją adoptować - informuje portal Dobre Wiadomości.

Amy prowadzi kanał na YouTube. W publikowanych przez siebie filmach dzieli się tym, jak radzi sobie z codziennymi obowiązkami i pasjami - gotowaniem, fotografowaniem, robieniem makijażu. Jej filmy są bardzo inspirujące, nie tylko dla ludzi dotkniętych niepełnosprawnością. Sami zobaczcie:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller
23,03 zł
32,90 zł

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Chociaż nie ma rąk i nóg, prowadzi inspirujące życie [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.