Dwulatkę i jej kota łączy niezwykła więź. Zobacz, jak opowiada mu o Bogu

Dwulatkę i jej kota łączy niezwykła więź. Zobacz, jak opowiada mu o Bogu
youtube.com / sz

Internauci z całego świata są zgodni: to najsłodszy film, jaki można zobaczyć w sieci.

Abby jest rezolutną 2-latką, która ma niezwykłego przyjaciela. Jest nim kot Bailey. Ten rudy dachowiec wykazuje się ogromną empatią wobec dzieczynki, z którą uwielbia spędzać czas. Od pewnego czasu z ukrycia nagrywa ich spotkania mama Abby.

Na jednym z ostatnich filmików umieszczonych w sieci Abby proponuje Bailey'emu, żeby poczytali książkę. Dziewczynka otwiera ją i po chwili milczenia pyta kota: "Czy wiesz, że Bóg cię stworzył, Bailey? Wiedziałeś o tym?". Bailey patrzy dziewczynce tak głęboko w oczy, jakby zdawał się rozumieć, jak ważne pytanie mu zadała. Po tym spojrzeniu dziewczynka przytula czule kota, który chyba odwzajemnia jej uczucia.

Internauci na całym świecie, którzy widzieli już to nagranie, są zgodni i nazwyają go wzruszającym, chwytającycm za serce, "totalnie uroczym".

Na kanale "They Are My Sunshine" mama Abby umieściła równiez kilka innych filmików pokazujących ich relację i wzajemne bezgraniczne zaufanie.

To dopiero przyjaźń!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Szymon Żyśko

Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.

Byli ludźmi takimi jak ty. Żyli intensywnie i kochali to, co robili. Ich historie to dowód na to, że niebo można odnaleźć tu i...

Skomentuj artykuł

Dwulatkę i jej kota łączy niezwykła więź. Zobacz, jak opowiada mu o Bogu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.