Książe William zadał chorej dziewczynce ważne pytanie

Książe William zadał chorej dziewczynce ważne pytanie
(fot. facebook.com/CTVNews / Kirsty Wigglesworth)
facebook.com / instagram.com / jp

6-letnia Daisy Woods, jak większość jej koleżanek, marzy o tym, żeby zostać księżniczką. Często powtarza, że chce poślubić księcia, zamieszkać w zamku i żyć długo i szczęśliwie.

Daisy znajduje się w szpitalu Royal Marsden’s Sutton Hospital w Anglii, w którym walczy z rakiem. Jest coraz bliżej wyzdrowienia, ale nie spodziewała się, że jej największe marzenie może się teraz spełnić.

DEON.PL POLECA
Pewnego dnia siedziała w pokoju, oglądając kreskówki, gdy odwiedził ją... sam książe William.

Podczas rozmowy dziewczynka wyznała, że zawsze marzyła o poślubieniu księcia. Po chwilii książe William zapytał jej: "czy chcesz za mnie wyjść, Daisy?"

Wszyscy byli przekonani, że od razu się zgodzi. Tymczasem Daisy, długo się nie zastanawiając, odpowiedziała: "nie, jesteś za stary!"

Mówiła później o tym, że książe nie wyglądał tak jak go sobie wyobrażała i kiedy zdała sobie sprawę z jego wieku, zrozumiała, że jest dosyć stary.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Przemysław Wysogląd SJ

Komiks K.O.S.T.K.A jest opowieścią o Stanisławie Kostce i jego bracie Pawle. Dwójce młodych ludzi, którzy wyruszyli w daleką drogę do Wiednia, by tam wejść w dorosłość. Obu niczego nie brakowało. Mieli miłość i wsparcie rodziny,...

Skomentuj artykuł

Książe William zadał chorej dziewczynce ważne pytanie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.