Małgorzata Ostrowska-Królikowska: chcę iść ramię w ramię ze swoimi dziećmi

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: chcę iść ramię w ramię ze swoimi dziećmi
(fot. instagram.com/malgorzata_ok)
1 miesiąc temu
gala.pl / pp

Aktorka opowiedziała w wywiadzie o swojej relacji z dziećmi i o życiu po śmierci męża.

Małgorzata Królikowska-Ostrowska udzieliła wywiadu "Gali", w którym opowiedziała o tym, jak wygląda życie jej najbliższych bez Pawła Królikowskiego. 

Aktorka przyznała, że w trudnym czasie po śmierci męża, największym wsparciem były dla niej dzieci. 55-latka jest mamą piątki dzieci: Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego. „Zawsze mówię, że dzieci są naszymi ambasadorami w życiu” – powiedziała w wywiadzie. Aktorka zdradziła, że syn Jasiek uczy ją tego, jaka muzyka jest teraz na topie, a Antonii jakie filmy warto obejrzeć. „Dzieci wprowadzają mnie w nowoczesność, która jest wszechobecna. (…) Nie chcę zostawać w tyle. Chcę iść ramię w ramię ze swoimi dziećmi” – dodała.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w trudnych momentach znajduje oparcie w wierze, chętnie zanurza się też w literaturze. Choć jest aktorką, to najważniejszą rolą w jej życiu jest bycie matką. „Bardzo chciałabym, żeby moje córki były silne, ale nie traciły delikatności. Żeby miały poczucie własnej wartości, która daje siłę” – powiedziała o swoich córkach.

Zdradziła także jak wygląda ich dom bez Pawła Królikowskiego. Opowiedziała o tym, że zdjęcie męża stoi na sztalugach między obrazami, tak by cały czas był z nimi. „Jest w nas, w naszych wspomnieniach. Często mówię dzieciom: "Kolekcjonujcie wspomnienia, bo są bezcenne". Paweł był niezwykle twórczy, miał bardzo dużo pomysłów. Staramy się kontynuować projekty, które zaczął, żeby trwał w naszych myślach i sercach” – powiedziała aktorka.

Czytaj także: Poruszające słowa syna i córki Pawła Królikowskiego na pogrzebie [WIDEO]

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halik
20,94 zł
34,90 zł

Najlepsza książka teologiczna w Europie

Nagroda Europejskiego Stowarzyszenia Teologii Katolickiej 2011

Główną różnicę między wiarą a ateizmem dostrzegam w cierpliwości. Ateizm i religijny fundamentalizm oraz entuzjazm zbyt łatwej wiary są uderzająco podobne do siebie w tym, jak...

Skomentuj artykuł

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: chcę iść ramię w ramię ze swoimi dziećmi
Komentarze (0)

Skomentuj artykuł

Małgorzata Ostrowska-Królikowska: chcę iść ramię w ramię ze swoimi dziećmi
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.