Polski siatkarz o wartościach, jakimi kieruje się w życiu. "Staram się być dobrym człowiekiem"

Polski siatkarz o wartościach, jakimi kieruje się w życiu. "Staram się być dobrym człowiekiem"
Kamil Semeniuk, siatkarz reprezentacji Polski / Fot. Super Express Sport / Youtube.com
niniwa.pl / tk

Kamil Semeniuk, siatkarz Sir Safety Conad Perugia, reprezentacji Polski i najlepszy europejski siatkarz ubiegłego sezonu klubowego powiedział o wartościach, którymi żyje na co dzień. Sportowiec przyznał, że stara się być po prostu dobrym człowiekiem.

Polski siatkarz Kamil Semieniuk wziął udział uroczystościach jubileuszowych swojej parafii pw. św. Eugeniusza prowadzonej przez księży oblatów w Kędzierzynie-Koźlu.

DEON.PL POLECA
Sportowiec podczas uroczystości udzielił wywiadu dla Radia Doxa. Pytany był między innymi o rozwój swojej kariery, która początek miała w szkole podstawowej nr. 11 w Kędzierzynie-Koźlu.

Odpowiadając na to pytanie Semeniuk dodał, że obecnie na jednej ze ścian podstawówki widnieje mural z jego podobizną. – Jestem za to serdecznie wdzięczny i ciągle niedowierzam, że taka rzecz się wydarzyła – powiedział siatkarz.

Kamil Semeniuk o najważniejszych wartościach

Reprezentant Polski zapytany także o to, jakimi wartościami kieruje się w życiu odpowiedział: „Normalnymi, nie powiem nic nadzwyczajnego. Staram się być po prostu dobrym człowiekiem, czynić dobro. Jeżeli tylko jest taka możliwość, żeby komuś pomóc to zawsze jestem chętny. Nie zawsze czas na to pozwala, ale jestem taką osobą, która rzadko kiedy odmawia pomocy.

- Dobro wraca, takie jest właśnie moje motto – wyznał Kamil Semeniuk.

W tym roku reprezentacja Polski w siatkówkę zdobyła wicemistrzostwo świata po przegranym 3:1 finałowym meczu z reprezentacją Włoch.

Źródło: iniwa.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Polski siatkarz o wartościach, jakimi kieruje się w życiu. "Staram się być dobrym człowiekiem"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.