"Przez wiele lat małżeństwa mieliśmy razem sporo przygód"

"Przez wiele lat małżeństwa mieliśmy razem sporo przygód"
(fot. facebook.com/lovewhatreallymatters)
facebook.com/lovewhatreallymatters / jp

Codziennie siadał ze swoją żoną przed domem i razem machali przejeżdżającym samochodom. Martha cierpiała już wtedy na demencję i niedługo później odeszła.

Ich historia rozpoczęła się bardzo wcześnie. W pewnym sensie dorastali razem, ponieważ ich rodziny chodziły do tego samego kościoła. Tak naprawdę Paul zaczął rozmawiać z Marthą dopiero wtedy, gdy był w marynarce wojennej. Zaczęli do siebie pisać, kiedy stacjonował w Pearl Harbour.

>> Sesja ślubna... 60 lat później [FOTO]

Pewnego dnia wraz z kolegą chodzili po okolicy i spotkali kobietę, która sprzedawała pierścionki zaręczynowe. Oboje wówczas nie myśleli o małżeństwie, ale ostatecznie kupił jeden z nich.

Długo trzymał go u siebie i nic z nim nie zrobił, ale po jakimś czasie, postanowił wysłać go Marcie. Kilka dni później zadzwonił do niej, żeby się upewnić, czy dostała prezent. "Cóż, reszta to historia" - podkreśla Paul. To było 57 lat temu.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ksawery Knotz OFMCap
17,43 zł
24,90 zł
Przedstawione rekolekcje poświęcone są życiu seksualnemu małżonków. Prowadzący wyjaśnia naukę Kościoła w tym trudnym obszarze i pokazuje proces coraz piękniejszego przeżywania życie intymnego nie tylko bez poczucia winy i grzechu, ale w poczuciu szczęścia i...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

"Przez wiele lat małżeństwa mieliśmy razem sporo przygód"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.