Tak wygląda codzienność matek chorych dzieci. Zobacz poruszający spot [WIDEO]

Tak wygląda codzienność matek chorych dzieci. Zobacz poruszający spot [WIDEO]
(fot. SickKids / youtube.com)
2 lata temu
SickKids / youtube.com / pk

W chwili, w której rodzice dowiadują się, jak brzmi diagnoza postawiona ich dziecku, nieuchronnie cała reszta ich życia zostaje zepchnięta na drugi plan.

Jak można inaczej? Na czym innym można się skupić w tej sytuacji, jak nie na opiece, wsparciu, a przede wszystkim walce o życie dziecka?

W tym momencie nie ma dla rodziców niczego cenniejszego niż odzyskanie przez dziecko zdrowia. W tych przerażających każdego okolicznościach, które wydają się tak nieprawdopodobne, chcą się upewnić, że czas, jaki pozostał ich dziecku, będzie wykorzystany najlepiej jak tylko można.

Jak żyć z poważnie chorym dzieckiem>>

Fundacja SickKids stworzyła spot, który pokazuje, jak wygląda rzeczywistość matek chorych dzieci. Ten poruszający i chwytający za serce film to codzienność naprawdę wielu osób - pełna zwątpień i upadków ale również przełamywania strachu i własnych słabości dla dobra dziecka.

Obok tego spotu nie da się przejść obojętnie:

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maria Miduch
20,94 zł
29,90 zł

Biblia – historia zakochanego Boga

Dlaczego w drzewie genealogicznym Jezusa znajdziemy imiona Tamar, Rachab czy Batszeby, mimo że tradycyjne rodowody raczej pomijały kobiety? Dlaczego wbrew starożytnym obyczajom to właśnie one miały często decydujący wpływ na...

Skomentuj artykuł

Tak wygląda codzienność matek chorych dzieci. Zobacz poruszający spot [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.