To zdjęcie z sesji ślubnej podbiło internet. Wystarczyło jedno pytanie fotografa [FOTO]

To zdjęcie z sesji ślubnej podbiło internet. Wystarczyło jedno pytanie fotografa [FOTO]
(facebook.com/jamesdayweddings)
4 lata temu
huffingtonpost.com / facebook.com/jamesdayweddings / mcr / kw

To jeszcze fotograf czy już psycholog i specjalista od spraw damsko-męskich? Takie pytanie nasuwa się po przeczytaniu historii pewnego zdjęcia.

Po miesiącach przygotowań do ceremonii zawarcia związku małżeńskiego, w końcu nadchodzi Wielki Dzień.

Praktycznie wszystko da się zamówić lub przewidzieć - kazanie na mszy, wystrój sali, catering czy stroje gości. Jednak nie da się domyślić, jakie ujęcia zrobi fotograf. Czy uchwyci to, co najbardziej przykuło naszą uwagę?

Fotograf pełni niezwykle ważną funkcję, w końcu jego prace mogą być oglądane przez lata. Jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, to znajdzie on sposób, jak wyrazić wasze uczucie. Nie pokaże on tylko surowych faktów, ale przede wszystkim to, w jaki wyznajecie sobie miłość.

Zdjęcie autorstwa Jamesa Day’a obiegło świat. Panna młoda zalana łzami, a jej twarz w pierwszym momencie nie emanuje szczęściem. To wszystko było spowodowane wyznaniem jej męża.

- Wieczorem byłem na sesji zdjęciowej z Adrianem i Roslyn - mówi fotograf - To miała być klasyczna sesja ślubna. Rozmawialiśmy o romantycznych scenach przy zachodzie słońca. Małe narodziny na wielkiej scenie… lubię takie zdjęcia. Jednak na tej sesji to nie wystarczyło.

- Kiedy słońce zaczęło zachodzić, pojawiły się niesamowite barwy. Chciałem, by to była ich chwila. - kontynuuje - Podszedłem do nich i powiedziałem: "Zacznijcie się cieszyć pierwszym zachodem słońca razem jako mąż i żona".

- Zaczęli obejmować się w najpiękniejszy sposób… To było piękniejsze niż cokolwiek, co mogłem zobaczyć. - tłumaczy James Day - Po chwili zabrałem Adriana na stronę i zapytałem, dlaczego spośród miliardów ludzi na tej planecie zdecydował się spędzić resztę swojego życia razem z Roslyn? Jednak nie chciałem poznać odpowiedzi, umówiłem się z nim, że pozna ją tylko Roslyn.

W ciągu kilku sekund oczy Roslyn stały się lśniące, potem, po jej twarzy spłynęły najpiękniejsze łzy.

To nie jest jedyne zdjęcie Jamesa Day’a, które ma swoją historię. Na jego Facebookowym fanpage'u widnieją zdjęcia córek (panien młodych) wraz z ojcami. Fotografie przedstawiają nie tylko postaci, ale również emocje, które towarzyszą krewnym w wielkim dniu swoich dzieci.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Mika Dunin
24,43 zł
34,90 zł

Nie da się bezkarnie ukrywać, oszukiwać, kłamać.
Próbowałam.

Jak to jest, gdy musisz wciąż udawać: dzielną dziewczynkę, zbuntowaną nastolatkę, cyniczną seksbombę, nowoczesną, korzystającą z uroków życia singielkę? Jak to jest, gdy zaczynasz wierzyć we...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

To zdjęcie z sesji ślubnej podbiło internet. Wystarczyło jedno pytanie fotografa [FOTO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.