Wyjątkowy szewc, który czeka na klientów

Wyjątkowy szewc, który czeka na klientów
Wyjątkowy szewc, Pan Ryszard, który pracuje już od 70-ciu lat. Zdj.: Facebook.com/Dziadkowie Biznesu
2 tygodnie temu
Facebook/tkb

Organizacja "Dziadkowie Biznesu", która prężnie działa na portalu Facebook zwraca uwagę społeczności na problemy seniorów, którzy ciągle są aktywni zawodowo. Poniżej historia Pana Ryszarda, który pracuje jako szewc od 70 lat!

Pandemia zmieniła całe nasze życie, również te zawodowe. Przymusiła większość z nas do pracy zdalnej, zakupów on-line, są jednak zawody, które nie mogą działać on-line. Są także osoby, które mimo ukończenia 80-ciu lat wciąż chcą być aktywne zawodowo. Takim przykładem jest Pan Ryszard, szewc z Łodzi, który każdego dnia przychodzi do swojego zakładu licząc na to, że to właśnie dziś zjawią się nowi klienci.
"Dziadkowie Biznesu" zachęcają na swoim fanpage do odwiedzania m.in. zakładu szewskiego Pana Ryszarda, gdyż w obecnym momencie często bywa tak, że nikt się nie zjawia, co przekłada się na trudności w zarobku zakładu na czynsz i opłaty związane z działalnością. Poniżej mogą się Państwo zapoznać nie tylko z inicjatywą ale i z samą sylwetką Pana Ryszarda.

Źródło: Facebook/tkb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stella Grotowska
36,00 zł
45,00 zł

Książka porusza bardzo istotny, a przy tym mało zbadany, problem obecności seniorów w przestrzeni publicznej. Punktem wyjścia analiz są obserwowane we współczesnym zachodnim świecie dwie tendencje – powrót religii do sfery publicznej oraz starzenie się...

Skomentuj artykuł

Wyjątkowy szewc, który czeka na klientów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.