Profesor podczas wykładu wziął na ręce płaczące dziecko. "To było coś spontanicznego"

Profesor podczas wykładu wziął na ręce płaczące dziecko. "To było coś spontanicznego"
Fot. Dom Fou / Unsplash / Tiwtter
ctvnews.ca / kb

Do wyjątkowej sytuacji doszło podczas wykładu na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Prowadzący zajęcia prof. Sydney Engelberg, który jest znany z tego, że pozwala na uczelnię przychodzić matkom z dziećmi podczas wywodu wziął na ręce płaczące dziecko. Tym czynem zaskarbił serca internautów.

Zdjęcie prof. Sydneya Engelberga trzymającego dziecko studenta podczas jednego z jego wykładów stało się bardzo popularne w mediach społecznościowych. 

W trakcie wykładu, na który mogą przychodzić matki z dziećmi, jedna z pociech zaczęła płakać, a jej mama chciała wyjść z sali, by nie przeszkadzać. Reakcja na to prof. Engelberga była bułyskawiczna. Wziął dziecko na ręce, uspokoił je i kontunuował wykład.

To było coś spontanicznego… Zdałem sobie sprawę, że będzie musiała opuścić salę wykładową, w wyniku czego przegapi materiał, który chciała studiować – powiedział Engelberg dla CTV News Channel.

Na temat całego zdarzenia wypowiedziała się córka prof. Engelberga, która nie była zaskoczona zachowaniem swojego ojca.

„Mój tata zawsze był bardzo zaangażowany w moje wychowanie” – powiedziała. „Zmieniał pieluchy, czy robił pranie. W naszym domu nigdy nie było to nic niezwykłego” - dodała.

Źródło: ctvnews.ca / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Grzegorz Kucharczyk
69,00 zł

Kto nie wierzy w Boga, uwierzy we wszystko – ta myśl nigdy nie była bardziej prawdziwa niż w XXI wieku. Ileż to osób po odrzuceniu Boga gotowych jest zaakceptować każdy zabobon, najbardziej złudną utopię, z ...

Skomentuj artykuł

Profesor podczas wykładu wziął na ręce płaczące dziecko. "To było coś spontanicznego"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.