Niezwykłe nagranie świętego ojca Pio [WIDEO]

Niezwykłe nagranie świętego ojca Pio [WIDEO]
(fot. youtube.com)
2 lata temu
youtube.com / kw

Odnaleźliśmy bardzo rzadkie nagranie św. ojca Pio. Kamera uchwyciła jego codzienne zajęcia, żarty, a także moment odprawiania Mszy świętej. To naprawdę niezwykły film, który musisz zobaczyć.

Około 4 minuty zaczyna się nagranie ojca Pio celebrującego Mszę świętą według starego rytu. Pod koniec zaś o. Pio żartobliwie bije kamerzystę swoim cingulum. To musiał być niesamowity człowiek!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Niezwykłe nagranie świętego ojca Pio [WIDEO]
Komentarze (3)
MB
Marek Bulczak
9 stycznia 2016, 19:09
panie eugeniuszu byłem tam już pare razy za każdym razem to jest dla mnie wielkie przeżycie jeśli ktoś wieży w boga to dla niego zawsze będzie to wielkie przeżycie pozdrawiam
EM
Eugeniusz Mohyluk
8 stycznia 2016, 13:33
Bardzo dobra pamiątka. W 1996r. miałem okazję być w San Giovani Rotondo przy grobie Ojca Pio, w klasztorze przy Jego celi, na chóże gdzie otrzymał stygmaty, drodze krzyżowej i z Jego inicjatywy w  wybudowanym szpitalu.
6 stycznia 2016, 22:39
Prezpraszam uprzejmie, ale nie zauważyłam żeby bicie kamerzysty cingulum było żartobliwe, owszem, zakonnik stojący obok o.Pio uśmiechnął  się, natomiast o. Pio ani się nie uśmiechnął wręcz wyglądał na niezadowolonego, że kamerzysta go nagrywa.

Skomentuj artykuł

Niezwykłe nagranie świętego ojca Pio [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.