Tom Hanks zaśpiewał "Sto lat" z okazji urodzin Moniki [WIDEO]

Tom Hanks zaśpiewał "Sto lat" z okazji urodzin Moniki [WIDEO]
(fot. facebook.com)
facebook.com / sz

Piękna historia z naszym polskim "maluchem" w tle niedługo będzie miała swój finał. Pomysłodawcy zaprezentują wyremontowanego Fiata126p w dniu 61 urodzin Toma Hanksa - 9 lipca.

Tom Hanks również nie zapomniał o swojej nowej przyjaciółce z Polski. Z okazji urodzin Moniki, inicjatorki akcji, złożył jej życzenia na facebooku. Wraz z polskim operatorem filmowym i laureatem Oscara, Januszem Kamińskim, życzyli jej wszystkiego najlepszego i zaśpiewali po polsku "Sto lat". Nagraniem podzieliła się sama Monika.

DEON.PL POLECA
popłakałam się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nadal w to nie wierze !!!!!!!!!!!!!!!! czy to się dzieje naprawdę ??? Dziękuję Tom Hanks i Pan Kamiński operator filmowy zbodywca oskarów za tłumacza tych życzeń!!! to jest niewiarygodne!!!!! Ja chyba śnie i nie chce się obudzić ???????????????????????????????????????????????????????????????????? mam potwierdzenie 100% że moja akcja NIE Wypada NIE Pomagać dla Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej ma ogromny sens i moc a Fiat 126 p Dla Toma zdziałał cuda. Naprawdę piękniejszego prezentu nie mogłam dostać całe zmęczenie i troski poszły w kąt. Dziś nie zanse wcale ????????

Opublikowany przez Monika Jaskólska na 8 czerwca 2017

Jakiś czas temu w Internecie było głośno o Tomie Hanksie, który podczas swojej europejskiej podróży zafascynował się Fiatem 126p. Chętnie publikował kolejne zdjęcia, spotykając polskie auto na ulicach różnych miast.

Wtedy Monika Jaskólska z Bielska-Białej wpadła na pomysł, aby taki samochód podarować amerykańskiemu autorowi z życzeniami od mieszkańców miasta, w którym Fiat126p był produkowany. Akcja nabrała medialnego rozpędu, trwały poszukiwania odpowiedniego modelu, który zostanie poddany renowacji. Została zainicjowania zbiórka pieniędzy i w krótkim czasie odnaleziono odpowiedniego "malucha".

Tom Hanks skontaktował się z Moniką, by podziękować jej za pomysł podarowania mu samochodu. Zaprosił ją do USA na pierwszą wspólną przejażdżkę maluchem. Jednocześnie pojawił się pomysł, aby zrobić coś dobrego. Zainteresowali się sponsorzy, którzy zaoferowali pomoc i dodali, że każda złotówka zebrana na kupno oraz remont Fiata dla Hanksa, zostanie zwrócona i przelana na konto Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Koszty rejestracji i cła pokryje znany sportowiec, Rafał Sonik, a renowację zupełnie za darmo postanowiła przeprowadzić jedna z polskich firm. Tak się robi dobro!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Tom Hanks zaśpiewał "Sto lat" z okazji urodzin Moniki [WIDEO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.