Muniek Staszczyk i salezjanin nagrali piosenkę reggae. Koniecznie jej posłuchaj!

Muniek Staszczyk i salezjanin nagrali piosenkę reggae. Koniecznie jej posłuchaj!
Fot. None Rhyme / YouTube.com
None Rhyme / tk

Muniek Staszczyk, znany piosenkarz związany z zespołem T.Love wraz z salezjaninem Norbertem Rosińskim nagrali utwór ewangelizacyjny w stylu reggae pt. "Kamień". Jest to singiel zapowiadający płytę "tyRAPja".

Kim jest o. Norbert Rosiński SDB?

None Rhyme, czyli Norbert Rosiński - Salezjanin, który z pasji wykonuje muzykę reggae, rap. Przygodę muzyczną pod tym szyldem rozpoczął w 2019 roku nagrywając płytę "Wynurzenie" - zbiór treści o tematyce życiowej i wiary nie wprost.

Norbert stara się ewangelizować świadectwami oraz muzyką. Grał na kilku koncertach sceny slazjańskiej w Polsce m.in. na Campo Bosco (CZerwińska nad Wisłą), Non stop Bosco (Szklary Górne), Savionalia (Kraków). W 2022 roku nagrał ze współbratem Dominikiem Nowakiem utwór "Serce Ukrainie", który odbił się szerokim echem medialnym w Polsce i delikatnie na świecie.

Obecnie skończył pracę nad drugim albumem "tyRAPja", na którym gościnnie w jednym z utworów występuje Muniek Staszczyk z T.Love. Utwór nosi tytuł "kamień", nawiązuje do sceny ewangelicznej, gdy Jezus nie potępia kobiety pochwyconej na grzechu i do tego zachęcają autorzy utworu, aby czynić podobnie. Utwó to dawka mocnej, pozytywnej energii z przekazem na poziomie duchowym, myślę, że w przystępnej formie podanej współczesnemu słuchaczowi.

Znajomość z Muńkiem Staszczykiem

- Z Muńkiem poznałem się 5 lat temu gdy dawał świadectwo na spotkaniu Wojowników Maryi w Lądzie nad Wartą, gdzie mieszkałem jako kleryk. Udzielił mi tam wywiadu i tak go poznałem osobiście. Muniek towarzyszył mi swoją twórczością od dzieciństwa. Gdy pracowałem nad swoją drugą płytą, przyszedł mi na modlitwie pomysł, aby go zaprosić na utwór – przyznaje o. Rosiński.

- Rok czasu z tym chodziłem, w końcu napisałem, bo miałem maila sprzed 5 lat i spodobał mu się ten pomysł. Owocem współpracy jest kawałek "Kamień" , który trafia z mocną dawką energii i dobrego przekazu. Co ciekawe, przypadkowy taksówkarz, który przywiózł Muńka do studia okazał się Wojownikiem Maryi, tak koło się zamyka ;) Utwór utrzymany w klimatach reggae i rap. Dzielcie się tym między sobą! – dodaje salezjanin.

Posłuchaj utworu "Kamień"

Źródło: None Rhyme / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Tomasz Szałanda

Żyj w deszczu błogosławieństw Ducha Świętego

Wyznajemy wiarę w Ducha Świętego, tak samo jak w Ojca i Syna. Czy jednak nie przyzwyczailiśmy się do Jego istnienia? Czy naprawdę w Niego wierzymy? Czy ufamy, że Duch-Pocieszyciel...

Skomentuj artykuł

Muniek Staszczyk i salezjanin nagrali piosenkę reggae. Koniecznie jej posłuchaj!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.