Muniek Staszczyk u Wojewódzkiego: „Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus”

Muniek Staszczyk u Wojewódzkiego: „Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus”
Fot. tvnpl / YouTube.com
misyjne.pl / tk

Lider zespołu T.Love Muniek Staszczyk wystąpił w popularnym telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego. Muzyk po raz kolejny przyznał się do wiary w Boga i powiedział, że „Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus”.

Kuba Wojewódzki nazwał Muńka Staszczyka swoim przyjacielem, podkreślając kilkakrotnie, że znają się od wielu lat. Dziennikarz odniósł się również do piosenki „Bóg” zespołu T.Love. - Mimo, że jestem ateistą, to jej słowa mnie wzruszają – powiedział Wojewódzki.

Muniek Staszczyk o Bogu

Staszczyk podkreślił wtedy, że to właśnie Jezus Chrystus jest jego „najlepszym kumplem”. - Te słowa oznaczają, że można się porozumieć z Panem Bogiem. Mi się udało zostać kumplem Pana Boga. Jestem chrześcijaninem, katolikiem – zaznaczył artysta.

- Nie musimy być tacy sami, możemy się różnić. Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus – powiedział Muniek do Wojewódzkiego.

Lider T.Love dodał również, że obok palaczy i myśliwych, jako katolik, należy do najbardziej dyskryminowanej grupy w Europie w tej chwili.

Źródło: misyjne.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Zdzisław Józef Kijas OFMConv

Kim chcę być? Kim są ludzie wokół mnie i jaki mają na mnie wpływ? Jak oceniam ich i siebie? Co jest moim celem w życiu? Udzielenie szczerej odpowiedzi na te pytania umożliwia człowiekowi lepsze zrozumienie...

Skomentuj artykuł

Muniek Staszczyk u Wojewódzkiego: „Moim najlepszym kumplem jest Jezus Chrystus”
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.