Paulina Krupińska o Bogu. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" oddała się Najświętszemu Sercu Jezusa

Paulina Krupińska o Bogu. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" oddała się Najświętszemu Sercu Jezusa
Fot. tvnpl / kb
instagram / kb

Znana prezenterka programu "Dzień Dobry TVN" Paulina Krupińska wypowiedziała się o swojej wierze. Z okazji świąt Wielkanocy celebrytka opublikowała na Instagramie post, w którym oddaje się Bogu pod opiekę.

Krupińska o wierze w Boga

Paulina Krupińska już przed świętami nie ukrywała jak ważna jest dla niej religia. Niedawno na Instagramie zorganizowała sesję Q&A, podczas której jedna z fanek zapytała ją, czy ciężko jest być katoliczką, pracując w show biznesie. Poniżej odpowiedź prezenterki programu "Dzień Dobry TVN":

W związku z tym, że mam wiarę, jestem ogromną szczęściarą, większy pokój w serduchu i więcej miłości bliźnich. Czy spotkałam się z krytyką? Tak, ale zupełnie mi to nie przeszkadza. Szanuję wszystkich - nawet tych, którzy stają mi w poprzek i mają inne zdanie - odpowiedziała Krupińska.

Oprócz tego celebrytka, świadectwo swojej wiary dała, z okazji tegorocznych świąt Wielkanocnych.

Kim jest Paulina Krupińska?

Krupińska poranny program "Dzień Dobry TVN" prowadzi w duecie z Damianem Michałowskim. Prywatnie, jest żoną Sebastiana Karpiel-Bułecki, z którym wzięła ślub w 2014 roku. Cztery lata później para zdecydowała się scementować swój związek i wzięli ślub. Para ma dwójkę dzieci  6-letnią Antoninę oraz 4-letniego Jędrzeja.

DEON.PL POLECA

Źródło: instagram / kbTworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Moroń

Wykładowca zaczyna konferencję cytatem z Cervantesa: Strach ma wiele oczu i te oczy widzą także to, co jest niewidzialne. Znajdziemy tu profesjonalne treści z zakresu psychologii lęku. Będzie mowa o rozróżnieniu strachu i lęku, o...

Skomentuj artykuł

Paulina Krupińska o Bogu. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" oddała się Najświętszemu Sercu Jezusa
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.