Michał Koterski o swojej wierze. "Jestem trzeźwy i żyję, to dzięki Bogu"

Michał Koterski o swojej wierze. "Jestem trzeźwy i żyję, to dzięki Bogu"
Fot. Uwaga! TVN / Youtube
YouTube/ kb

Michał Koterski przez lata mierzył się z ogromnym problemem - był uzależniony od narkotyków. Aktor jak sam przyznał, już siódmy rok żyje w trzeźwości. O swojej walce jak i relacji z Bogiem wypowiedział się w programie "Uwaga!".

Michał Koterski o Bogu

Koterski przez lata mierzył się z nałogiem. Aktor już od siedmiu lat nie bierze narkotyków. Jak sam mówi, w tym sukcesie pomogła wieloletnia terapia jak i silna wola. Kluczowe jednak okazało się wsparcie "z Góry".

"Paliliśmy dzisiaj, jak to się mówi, niewinne jointy. Z czasem doprowadziło mnie to do innych substancji i kolejnych narkotyków. Jestem trzeźwy siedem lat i można powiedzieć, że moje życie jest jak z bajki. Ale to też ciężka praca na całe życie. Jestem w pełni przekonany, że w moim wypadku, to, że jestem trzeźwy i żyję, to dzięki Bogu. Rozpatruję to w kategoriach cudu - wyznaje Michał Koterski w programie "Uwaga!".

 

Źródło: YouTube/ kb
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Benedykt XVI

W świecie, w którym Bóg stał się Wielkim Nieobecnym, słowa Benedykta XVI są jak światło w ciemności, jak pokarm dla zgłodniałej duszy. To nie tylko nauczanie, ale i świadectwo człowieka, który genialnie łączy wiedzę kilku...

Skomentuj artykuł

Michał Koterski o swojej wierze. "Jestem trzeźwy i żyję, to dzięki Bogu"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.