Muzyka, która poruszy twoje serce w Wielki Piątek [PLAYLISTA]

Muzyka, która poruszy twoje serce w Wielki Piątek [PLAYLISTA]
Fot. aj
YouTube / pk

Wielki Piątek jest drugim dniem Triduum Paschalnego - dramatycznym dniem sądu, męki i śmierci Chrystusa. W ten szczególny dzień zachęcamy cię do modlitwy muzyką pasyjną.

Wielki Piątek wyznacza połowę Triduum Paschalnego. Chrześcijanie na całym świecie obchodzą w tym dniu pamiątkę sądu, męki i śmierci Chrystusa. Słowa z Księgi Izajasza "w Jego ranach jest nasze zdrowie" już kilka wieków przed narodzinami Jezusa zapowiedziały tragiczne wydarzenia Wielkiego Piątku. W słowach proroka zawarta jest również wiara w to, że dzięki męce i śmierci Syna Bożego, odpuszczone zostały wszystkie nasze grzechy.

Znajdź ciche miejsce, zapal świecę i zacznij słuchać muzyki, która najbardziej pasuje do tego wieczoru. Otwórz swoje serce przed Tym, który z miłości do ciebie oddał swoje życie.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Piotr Jordan Śliwiński OFMCap

Ksiądz Józef Tischner powiedział kiedyś, że nie lubi się spowiadać. To chyba powszechne doświadczenie, bowiem nikt z nas nie lubi opowiadać o własnych grzechach i słabościach. Wyznanie grzechów czyni Sakrament Pojednania najtrudniejszym spomiędzy wszystkich spotkań...

Skomentuj artykuł

Muzyka, która poruszy twoje serce w Wielki Piątek [PLAYLISTA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.