Najlepsze utwory na wigilię i Boże Narodzenie! Przygotowaliśmy specjalne playlisty [MUZYKA]

Najlepsze utwory na wigilię i Boże Narodzenie! Przygotowaliśmy specjalne playlisty [MUZYKA]
fot. Depositphotos
DEON.pl / pk

Przygotowaliśmy dla was dwie playlisty z kolędami i pastorałkami, których będziecie mogli posłuchać w czasie wigilijnej kolacji i Bożego Narodzenia.

Nikt nie wyobraża sobie Świąt bez kolęd! W Boże Narodzenie ludzie na całym świecie śpiewają lub słuchają utworów, które od stuleci towarzyszą wszystkim świętującym narodzenie Jezusa Chrystusa.

Na wieczór wigilijny, podobnie jak i na cały okres Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy dwie playlisty. Dzięki nim będziecie mogli posłuchać najpiękniejszych kolęd, pastorałek i utworów świątecznych, napisanych przez najlepszych artystów chrześcijańskich.

Pierwsza playlista zaczyna się od tradycyjnych kolęd, jednak w miarę słuchania, pojawiają się coraz żywsze utwory. Idealnie nadaje się do włączenia w czasie wigilijnej kolacji.

Druga playlista to zestawienie najpiękniejszych utworów, napisanych przez artystów z takich grup jak TGD i Exodus15. Z pewnością spodoba się miłośnikom bardziej swobodnego stylu i muzyki worship.

Pamiętajmy jednak, że nic nie zastąpi kolęd, które śpiewamy wspólnie. W ten szczególny wieczór zaśpiewajmy razem z najbliższymi przynajmniej kilka kolęd.

Wesołych Świąt!

PLAYLISTA PIERWSZA - do posłuchania w czasie kolacji wigilijnej

PLAYLISTA DRUGA - chrześcijańska muzyka na Boże Narodzenie

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Raniero Cantalamessa OFMCap

Droga wiary jest zapisana w Credo

Dla chrześcijan Credo to znacznie więcej niż recytowanie dogmatu. To publiczne wyznanie, że prawdy wiary stały się treścią ich życia. Czy jesteśmy świadomi, co tak naprawdę deklarujemy, ilekroć powtarzamy...

Skomentuj artykuł

Najlepsze utwory na wigilię i Boże Narodzenie! Przygotowaliśmy specjalne playlisty [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.