Najnowsza piosenka Siewców Lednicy. Tylko u nas! [AUDIO]

Najnowsza piosenka Siewców Lednicy. Tylko u nas! [AUDIO]
(fot. Lednica2000.pl)
Szymon Żyśko / DEON.pl

Znamy tegoroczny utwór zapowiadający kolejne spotkanie młodzieży Lednica2000. Tylko na portalu DEON premiera najnowszej piosenki Siewców Lednicy.

"Idź i kochaj" to hasło tegorocznego spotkania lednickiego. Przez kolejne części spotkania przeprowadzą nas w tym roku Maryja i Zacheusz. Symbolem spotkania są puzzle, zachęcające do dzielenia się miłością z drugim człowiekiem. Premiera utworu miała miejsce dzisiaj podczas koncertu Siewców Lednicy w Częstochowie.

Wspólnota Lednicka zachęca do udziału w "FISHMOBIE", podczas którego wspólnie będziemy wychwalać tańcem Boga. Więcej informacji znajdziesz klikając na baner. Wydarzenie odbywa się w wielu miastach całej Polski:

Najnowsza piosenka Siewców Lednicy. Tylko u nas! [AUDIO] - zdjęcie w treści artykułu

DEON.PL POLECA

Organizatorzy zachęcają również do włączenia się w akcję "Różaniec od Mamy". Najlepszą modlitwą na drogę jest właśnie różaniec. W tym roku obchodzimy również 300-setną rocznicę koronacji Obrazu Jasnogórskiego. W związku z tym młodziesz otrzyma właśnie różańce, by móc "iść i kochać". Będzie to nie tylko dar od polskich matek, ale także od samej Maryi Jasnogórskiej. Więcej informacji znajdziesz na stronie akcji: rozaniecodmamy.pl

Zapraszamy na kolejne spotkanie u źródeł chrzcielnych Polski!

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Najnowsza piosenka Siewców Lednicy. Tylko u nas! [AUDIO]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.