Nie żyje znany polski raper. Miał 37 lat

Nie żyje znany polski raper. Miał 37 lat
Fot. Step Records / Youtube
Interia / kb

W wieku 37 lat zmarł pochodzący z Białegostoku raper Bezczel. Według informacji podanych przez wytwórnię "Step Records" powodem śmierci muzyka było zatrzymanie akcji serca. 

O śmierci rapera poinformowali jego przyjaciele. W mediach społecznościowych pojawiło się także wiele wpisów ze strony kolegów Bezczela z branży m.in. od Peji, Liroya czy DJ Decksa.

Kim był Bezczel?

Bezczel, a właściwie Michał Banaszek, był aktywny na scenie od prawie 20 lat. W 2005 roku zadebiutował w tzw. podziemiu. W 2007 roku dołączył do białostockiego składu Fabuła (Poszwixxx, Erde, DJ Perc i Konradziwo). 

Raper wydał także wspólną płytę z Kobrą (podpisał kontrakt z wytwórnią RPS Enterteyment Peji), a jego solowy debiut w wytwórni Proforma ("A.D.H.D.") ukazał się w 2013 roku (album uzyskał status złotego). Łącznie Bezczel wypuścił cztery solowe krążki. Ostatni z nich to "8 Bila", który pojawił się w 2018 roku

DEON.PL POLECA

Źródło: Interia / kb

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Praca zbiorowa

Na Chrystusie skupia się życie i modlitwa wierzących. Wszystko od Niego pochodzi, wszystko ku Niemu zdąża, wszystko przez Niego, w Duchu Świętym dochodzi do Ojca. (Jan Paweł II)

Dziesięć utworów instrumentalnych nawiązuje do scen ewangelicznych....

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie żyje znany polski raper. Miał 37 lat
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.