Niedzielne Inspiracje vol. 26 - Hillsong United

Niedzielne Inspiracje vol. 26 - Hillsong United
(fot. hillsongunited.com)
Piotr Żyłka / DEON.pl

Dziś w Niedzielnych Inspiracjach wracamy do zespołu Hillsong United z Australii. Właśnie ukazała się ich najnowsza koncertowa płyta. Mówiąc krótko - jest niesamowita!

Są zespoły, których muzyka wywiera na człowieku takie wrażenie, że już po przesłuchaniu pierwszej płyty można nabrać pewności, że ich twórczość będzie nam towarzyszyć przez całe życie. Dokładnie coś takiego poczułem, gdy kilka lat temu pierwszy raz usłyszałem utwór "Tear Down the Walls" w wykonaniu grupy Hillsong.

I właśnie dlatego, mimo faktu, iż ich twórczość była już prezentowana w Niedzielnych Inspiracjach (dokładnie mówiąc w pierwszym artykule otwierającym ten cykl, kiedy nie spodziewałem się jeszcze, że właśnie w tamtym momencie zrodził się muzyczny projekt, który na stałe zagości na DEON.pl), postanowiłem jeszcze raz zaprezentować muzyczne dokonania australijskiego zespołu.

Dosłownie kilkanaście dni temu (14 lutego) miała miejsce światowa premiera ich najnowszego koncertowego krążka "Aftermath: Live in Miami". Mniej więcej rok wcześniej ukazała się studyjna płyta "Aftermath" i już wtedy wiedziałem, że następna koncertówka Hillsonga będzie niesamowita (informacja dla tych którzy nie znają dobrze tej grupy - zespół zdecydowanie lepiej brzmi w wersji "na żywo" i zawsze po ukazaniu się albumu nagranego w studiu - który czasem może nie brzmieć zachwycająco - pojawia się jego odpowiednik zarejestrowany na którymś z ich koncertów).

Po tym dość przydługawym wstępie, zapraszam wszystkich do przesłuchania tego niesamowitego krążka. Gorąco polecam!

DEON.PL POLECA

1. Go
2. Break Free
3. You
4. Search My Heart
5. Mighty To Save
6. Hosanna
7. All I Need Is You
8. Bones
9. Nova
10. Aftermath

Dysk: 2
1. Freedom Is Here/ Shout Unto God
2. Like An Avalanche
3. Rhythms Of Grace
4. Oh You Bring
5. The Stand
6. From The Inside Out
7. A Song To Sing…
8. With Everything
9. Your Name High
10. Take It All
11. Yours Forever
12. Take Heart

Na koniec oczywiście muzyka. Obejrzyjcie tytułowy klip "Aftermath". Po prostu genialny utwór. Miłego słuchania i dobrej niedzieli!

POSŁUCHAJ WYKONAWCÓW PREZENTOWANYCH

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Niedzielne Inspiracje vol. 26 - Hillsong United
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.