Piękny utwór, który porwie twe serce

Piękny utwór, który porwie twe serce
(fot. CSM Worship)
2 lata temu
CSM Worship

Dawno nie słyszeliśmy takiej pięknej piosenki. Dosłownie porywa!

Projekt CSM/worship tworzą przyjaciele - muzycy i liderzy uwielbienia z różnych chrześcijańskich wspólnot. Wielu z nich znacie z dużych projektów muzycznych, konferencji oraz innych wydarzeń chrześcijańskich. Razem tworzą Szkołę Uwielbienia CSM, a pod ich okiem każdego roku kształci się ponad stu muzyków i liderów uwielbienia z całego kraju. Dzieląc się swoją pasją do Boga i lokalnego Kościoła oraz umiejętnościami muzycznymi, już od 11 lat wspierają rozwój muzycznej służby uwielbienia w Polsce.

W 2018 roku opublikowali swoje dwa pierwsze single: "Jestem z Tobą" i "Daj mi wizję", które szybko wpisały się w kanon muzyki uwielbieniowej wśród chrześcijańskich wspólnot w całej Polsce. Właśnie wspólnotowy śpiew Kościoła był dla nich inspiracją do napisania kolejnych utworów - nowoczesnych pod względem brzmienia i zarazem pełnych Ewangelicznego przesłania.

Nad debiutancką płytą pracowali ponad rok, a jej motywem przewodnim jest Serce Sługi. Płyta "Serce Sługi", która ukaże się 15 czerwca 2019 r. to 12 wyjątkowych piosenek z przesłaniem Największego Sługi w historii dziejów, który wciąż kształtuje serca swoich naśladowców. Płytę możesz zakupić tutaj.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Jerzy Stuhr, ks. Andrzej Luter
24,43 zł
34,90 zł

Bez patosu. Za to z ironią, dystansem, a przede wszystkim z dużą dawką mądrości 

Jerzy Stuhr, legenda polskiego kina, oraz ks. Andrzej Luter, przyjaciel artystów i krytyk filmowy, w prywatnej rozmowie odsłaniają przed czytelnikami...

Skomentuj artykuł

Piękny utwór, który porwie twe serce
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.