Polacy odpowiedzieli na apel o przytulanie. Oto efekt!

Polacy odpowiedzieli na apel o przytulanie. Oto efekt!
Fot. GGDuo / YouTube
GGDuo / YouTubo

Z tego filmu płynie tyle radości z bliskości, że nie da się tego wyrazić słowami. Po prostu trzeba to zobaczyć!

24 czerwca obchodzimy Polski Dzień Przytulania. Z tej okazji Gabrysia i Wojtek Gąsior przygotowali wyjątkową wersję swojej piosenki. W jej nagraniu wzięli udział wprawieni Przytulacze z całej Polski. Dobrze jest się do kogoś przytulić. A ten teledysk jest tego dowodem!

Został on nagrany w niezwykłych okolicznościach, przez przyjaciół i fanów zespołu GGDuo, podczas izolacji COVID-19. "Bardzo dziękujemy wszystkim za nadesłane filmy! Dostaliśmy od Was naprawdę sporo świetnego materiału! Aby zmieścić się w piosence, zmuszeni byliśmy wybrać tylko krótkie fragmenty. Dziękujemy za Waszą kreatywność i świetne pomysły! Dostarczyliście nam wiele radości, śmiechu, wzruszeń i dobrej zabawy! Mamy nadzieję że Wy również dobrze się przy tym bawiliście!” – napisali Gabrysia i Wojtek.

Materiał zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – Kultura w sieci. DEON.pl jest patronem medialnym.

DEON.PL POLECA

 

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Piękno kobiecej emocjonalności

Radość, smutek, euforia, nadzieja, lęk, fascynacja, czułość, gniew, rozpacz, miłość. Świat uczuć jest niezwykły, rozległy i bardzo pogmatwany. Kobiece serce doświadcza go w sposób zupełnie wyjątkowy. Czasami przeżywanie uczuć jest przyjemne i...

Skomentuj artykuł

Polacy odpowiedzieli na apel o przytulanie. Oto efekt!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.