Posłuchaj piosenki, która nauczy cię wdzięczności za bliskich i za wszystko, co masz [MUZYKA]

Posłuchaj piosenki, która nauczy cię wdzięczności za bliskich i za wszystko, co masz [MUZYKA]
(fot. youtube)
Przemek Kleczkowski / youtube / pch

Kim byś był, gdyby nie konkretne osoby w twoim życiu? Kim byś był, gdyby nie Jezus? Posłuchaj tej piosenki i naucz się prawdziwej wdzięczności za wszystko, co masz.

Tak napisał o tym utworze jego wykonawca, Przemek Kleczkowski:

Jakiś czas temu zadzwoniła do mnie (jeszcze nie znana mi wtedy) Maria Pohorecka i mi mówi, że napisała piosenkę i ma pytanie do mnie… czy ja bym jej nie zaśpiewał. W pierwszej chwili po rozmowie nie wierzyłem w powodzenie całego przedsięwzięcia, no bo przecież jak… jak to…ktoś inny ma pisać teksty o których będę śpiewał?! Ale gdy posłuchałem, poczułem się jak bym… ja napisał tę piosenkę, bo dotyczy mnie, a właściwie mojej dozgonnej wdzięczności do mojej żony za to, kim jestem, jak wygląda moje, a w zasadzie nasze życie i naszych dzieci. Do clipu zaprosiliśmy Dominikę Feiglewicz którą znam z Zupy na Plantach i wraz z Mateuszem Miszczyńskim i Jakubem Słabek zrobiliśmy parę ładnych, ckliwych obrazków. Nagranie zrealizował Tomasz Kubiak mix i master Maciej Stach Joy.

DEON.PL POLECA

Przemek Kleczkowski urodził się w Hrubieszowie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej na Wydziale Kompozycji Interpretacji Edukacji i Jazzu. Ma na koncie występy na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Był również solistą podczas ostatnich Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Pod dyrekcją Adama Sztaby wykonywał takie utwory jak "Błogosławieni Miłosierni" (hymn ŚDM), "Jesus Christ You Are My Life", "Emmanuel" .

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Marcin Jakimowicz

Autor prezentowanej książki to z pewnością nie Wujek Dobra Rada. Jak wskazuje tytuł, Czytelnik znajdzie tu konkretne wskazówki. Tych, którzy znają oryginalny styl Marcina Jakimowicza, począwszy od Radykalnych sprzed ponad (tak!) dwudziestu lat, nie trzeba...

Skomentuj artykuł

Posłuchaj piosenki, która nauczy cię wdzięczności za bliskich i za wszystko, co masz [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.