Siostra Cristina i jej energetyzująca piosenka znowu zachwyca [MUZYKA]

Siostra Cristina i jej energetyzująca piosenka znowu zachwyca [MUZYKA]
(youtube.com / vevo)
youtube / pch

Włoska zakonnica Cristina Scuccia, zwyciężczyni tamtejszej edycji programu The Voice, wypuszcza właśnie swój nowy album o nazwie Felice. 

Posłuchaj tej piosenki dającej niesamowitą radość:

Siostra Cristina wnosi wiele radości do życia innych, radości płynącej z Ewangelii oraz ze swoich piosenek. Stąd nazwa nowego albumu Felice, która po polsku oznacza po prostu Szczęśliwa.

Włoska siostra w swoim powołaniu zawsze chciała łączyć życie zakonne z karierą piosenkarki. Nie wiedziała, że będzie to możliwe, aż do momentu, kiedy zaśpiewała we włoskiej edycji programu The Voice. Sama mówi, że miłość do Chrystusa ukazuje w swoich piosenkach przez prawdziwą realizację swojego talentu. Mówi także, że Bóg zorganizował dla niej wszystko po to, żeby w ten sposób oddała się Jemu.

Siostra Cristina Scuccia zaśpiewała także w Polsce podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Jej sycylijski temperament (takie jest miejsce jej pochodzenia) doskonale widać w tworzonych przez nią piosenkach.

Siostra Cristina zaśpiewała dla pielgrzymów w Krakowie >>

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Małgorzata Borkowska OSB

Przez kilkanaście wieków zakonnice słuchały kazań, konferencji, rekolekcji, pouczeń, a zawsze w pokornym milczeniu, jak te nieme bydlątka: cokolwiek im mówiono, umiały tylko potakiwać. Czasem się któraś wyłamała, ale bardzo rzadko! Założenie ze strony kaznodziejów...

Skomentuj artykuł

Siostra Cristina i jej energetyzująca piosenka znowu zachwyca [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.