To prawdziwa muzyczna petarda i sposób na chwalenie Boga [MUZYKA]

To prawdziwa muzyczna petarda i sposób na chwalenie Boga [MUZYKA]
(fot. youtube.com)
Gospel na Skałce / youtube.com / pk

Posłuchaj fenomenalnego wykonania jednego z najsłynniejszych utworów świata w energetycznym, gospelowym klimacie. Od razu nabierzesz chęci, by uwielbiać Pana.

DEON.PL POLECA

Jeśli podoba ci się taki sposób wychwalania Boga, mamy dla ciebie świetną propozycję:

Przy klasztorze Ojców Paulinów w Krakowie już niebawem rozlegną się dźwięki Gospel na Skałce. Wydarzenie po raz trzeci zjednoczy miejscowe chóry gospel i stanie się muzyczną ucztą dla publiczności.

Niedzielne popołudnie - 28 maja - wypełni radosny śpiew dziesięciu zespołów zebranych na jednej scenie. Koncert ten to efekt trzech dni wspólnej pracy chórzystów i dyrygentów. Warsztaty poprowadzą charyzmatyczni liderzy - Gerald T. Smith i Aleksandra Slawik, którzy zainspirują chórzystów nie tylko swoim kunsztem, ale i pasją tworzenia dla Boga. Koncert Gospel na Skałce wywodzi się z Gospel City (cyklicznej imprezy łączącej krakowskie chóry gospel), a dzięki gościnności ojców paulinów nabiera nowego znaczenia i symboliki.

Wspólny koncert to czas celebracji obietnicy Słowa, które jest oparte na skale. Każdy z występujących chórów (Kraków Gospel Choir, DeocentriCity, Chór Grodzka Gospel, Joyful Voice, Saltrom Gospel Choir, Chór GospelSenior, Mistral Gospel Choir, Gospel Voice Choir, Soul’n’Voices, Młodzieżowy Chór Gospel) ma wieloletnią tradycję, a to jedyna okazja, by usłyszeć je wszystkie razem.

Koncert odbędzie się 28 maja 2017 o godzinie 15.00 na Ołtarzu Trzech Tysiącleci klasztoru OO. Paulinów, przy ulicy Skałecznej 15 w Krakowie. Wstęp wolny.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

To prawdziwa muzyczna petarda i sposób na chwalenie Boga [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.