Warsztaty Gospel - na chwałę Pana!

Warsztaty Gospel - na chwałę Pana!
pz

W dniach 28-29 kwietnia br. już po raz trzeci spotkamy się w Nowym Sączu, aby w ciągu jednego weekendu wspólnie zaśpiewać GOSPEL na chwałę Pana!

To szczególny czas, w którym będziesz mógł spróbować swoich sił, bez względu na wiek, umiejętności czy doświadczenie. Będziesz mógł spotkać ludzi, którzy tak jak Ty kochają śpiewać, albo dopiero odkrywają w sercu, że kochają i też przyjdą.

DEON.PL POLECA

Czekają Cię dwa dni wytężonej pracy, podczas których stworzymy wyjątkowy, ok. 100-osobowy chór gospel, który na koniec warsztatów zaśpiewa koncert finałowy z towarzyszeniem profesjonalnego składu muzycznego.

Nie wymagamy od Ciebie czytania nut, bo piosenki uczymy się "ze słuchu" - wystarczy, że radzisz sobie z powtórzeniem znanej melodii piosenki niedługiej "wlazł kotek ..." a na pewno świetnie poradzisz sobie na warsztatach.

Warsztaty odbędą się w komfortowych wnętrzach Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu i organizowane są przez Sądecki Chór Gospel, którego korzenie sięgają Kościółka Kolejowego w Nowym Sączu i Duszpasterstwa Akademickiego STRYCH

Instruktorami będą: Sylwia Tomaszewska i Paweł Piwowar.

Koncert finałowy odbędzie się w sali koncertowej MOK w Nowym Sączu (w miejscu warsztatów), na koniec drugiego dnia warsztatów - w niedzielę o godz. 19 - wstęp wolny.

DEON.pl jest patronem medialnym warsztatów.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Warsztaty Gospel - na chwałę Pana!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.