Wniebowianki rzucone - koncert Deus Meus

Zobacz galerię
Wniebowianki rzucone - koncert Deus Meus
PAP / pz

W piątek 20 kwietnia odbyła się oficjalna premiera nowej płyty Deus Meus "Wniebowianki". Wyjątkowy koncert premierowy odbył się w Warszawie. Publiczność nie zawiodła i wypełniła szczelnie Dobre Miejsce.

Koncert rozpoczął się od....ostatniego utworu z płyty "Taka cisza w nas". Przejmujący utwór zaintrygował publiczność, która prawdopodobnie nie spodziewała się takiego otwarcia. Następnie na scenie pojawił się Tomasz Zubilewicz wraz z o. Andrzejem Bujnowskim OP, którzy przybliżyli publiczności historię zespołu i jak powstawały nowe piosenki z krążka "Wniebowianki".

Koncert premierowy "Wniebowianki" trwał ponad dwie godziny. Na nowej płycie Deus Meus są piosenki, których melodia aż porywa nas do tańca, ale i są chwile muzycznego ukojenia i skupienia. Tak też wyglądał piątkowy występ Deus Meus w Warszawie. Publiczność śpiewała, tańczyła, modliła się. Najpierw wybrzmiały utwory z nowej płyty, były bisy, a następnie Deus Meus zagrał jeszcze kilka swoich przebojów z poprzednich krążków.

Po zakończeniu koncertu Deus Meus spotkał się z publicznością, było podpisywanie płyt, plakatów, były rozmowy, długie rozmowy i wiele radości z wspólnego przebywania.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Wniebowianki rzucone - koncert Deus Meus
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.