Zobacz najnowszy teledysk Agnieszki Musiał [MUZYKA]

Zobacz najnowszy teledysk Agnieszki Musiał [MUZYKA]
(fot. Agnieszka Musiał / youtube.com)
Agnieszka Musiał / youtube.com

Mało jest teledysków, które w tak piękny sposób wyrażają to, co w życiu najważniejsze. Posłuchaj nowego utworu Agnieszki Musiał. Wokalistka New Life'm, Owcy i Chóru Jednego Serca śpiewa o tym, czym jest Miłość.

Światło, błogość, głębia i radość - najnowszy teledysk Agnieszki Musiał wyczerpuje każde z tych słów. "Miłość" to nie tylko piękny obraz Mateusza Miszczyńskiego i Marcina Jończyka, ale przede wszystkim długo oczekiwany singiel.

Spokojna prawda

- To miłość prowadzi do przyjęcia ze spokojem prawdy o samym sobie. Czyli do prawdziwej wolności - tłumaczy artystka. Agnieszka Musiał, kojarzona z wieloma projektami muzycznymi, zaczyna dziś własną muzyczną opowieść. "Miłość" to pierwszy singiel z jej debiutanckiego albumu - "Błogo", który ukaże się 28 listopada 2016 roku.

Kwitnij tam

Utwór mówi o uwalniającej mocy miłości, wolności i prawdy. Pogodne brzmienia, skomponowane przez Olgę Boczar, i pełne nadziei teksty Agnieszki Musiał to zaproszenie do jasnej strony codzienności i kobiecości.

Teledysk jest owocem współpracy znanego w dominikańskim świecie filmu duetu: Mateusza Miszczyńskiego i Marcina Jończyka. Wianki przygotowała pracownia Zielony Stół.

***

Piosenka "Miłość" to zapowiedź debiutanckiego albumu Agnieszki Musiał "Błogo", który ukaże się 28 listopada 2016 roku. Jego wydawcą jest Fundacja MALAK.

MUZYKA: Olga Boczar
TEKST: Agnieszka Musiał
PRODUKCJA MUZYCZNA, ARANŻACJA I INSTRUMENTY KLAWISZOWE: Tomasz Kałwak
FORTEPIAN: Paweł Tomaszewski
GITARY: Damian Kurasz
GITARA BASOWA: Wojciech Gąsior
PERKUSJA: Szymon Madej
PERKUSJONALIA: Sławek Berny
REALIZACJA NAGRAŃ: Mateusz Sołtysik
MIX, MASTERING: Robert Szydło

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Zobacz najnowszy teledysk Agnieszki Musiał [MUZYKA]
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.