Pies na spacerze z fachowcem

Pies na spacerze z fachowcem
(fot. shutterstock.com)
6 lat temu
Puls Biznesu / PAP / pk

Wciąż przybywa firm, które wiążą swoją działalność z czworonogami, informuje "Puls Biznesu". To dobry pomysł na własny interes, twierdzi gazeta, i opisuje doświadczenia założonej przez Monikę Marciniak firmy Dogsway.

Usługa wyprowadzania psów na spacer nie jest w Polsce niczym nowym, ale dotychczas takich prac podejmowali się głównie uczniowie i studenci, chcący dorobić do kieszonkowego. A przecież to zajęcie niezwykle odpowiedzialne, wymagające profesjonalnego potraktowania, twierdzi właścicielka firmy.

Teraz więc profesjonaliści z Dogsway wyprowadzają psy na spacery, odwiedzają koty w domach, gdy ich właściciele wyjeżdżają, prowadzą domowy hotel dla psów, a także szkolenia dla czworonogów.

Z oferty fachowego "pet sittera" spod szyldu Dogsway można skorzystać w Warszawie, Katowicach i Sosnowcu. Za 30-minutowy spacer z psem jego właściciel zapłaci 30 zł; półtoragodzinna wyprawa będzie go kosztować 60 zł. Takie same stawki obowiązują w przypadku odwiedzin zwierząt w domach. Profesjonalni opiekunowie mogą też zabrać pupila do weterynarza, co właściciela będzie kosztować 45 zł za godzinę, plus 1 zł od każdego kilometra.

Klienci z Warszawy dodatkowo mogą zostawić swoje zwierzę w domowym hotelu, a doba hotelowa to koszt 100 zł. Firma się rozwija. Jej właścicielka twierdzi, że w porównaniu z rokiem 2013 w roku 2014 przychody miała czterokrotnie wyższe.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Skomentuj artykuł

Pies na spacerze z fachowcem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.