Powstała wizualizacja ukończonej bazyliki Sagrada Familia. Stworzono ją z… dronów

Powstała wizualizacja ukończonej bazyliki Sagrada Familia. Stworzono ją z… dronów
Fot. studio.drift / Instagram.com / depositphotos.com
designboom.com / tk

Studio DRIFT z Amsterdamu postanowiło za pomocą dronów stworzyć wizualizację ukończonych bądź odrestaurowanych zabytków słynnych na całym świecie. Zobaczcie, jak w całej okazałości wygląda hiszpańska Sagrada Familia i włoskie Koloseum.

Studio DRIFT założyła w 2007 roku dwójka holenderskich artystów: Lonneke Gordijn i Ralph Nauta. Od tamtej pory wraz z 64-osobowym zespołem zajmują się tworzeniem eksperymentalnych rzeźb, instalacji czy performensów.

DEON.PL POLECA
Od 2020 roku DRIFT wraz z firmami Drone Stories i Nova Sky Stories wykorzystują technologię dronów, aby pokazać, jak w pełni wyglądałyby jeszcze nieukończone bądź zniszczone zabytki architektury.

Celem inicjatywy jest m.in. pomoc architektom w urzeczywistnieniu ich przyszłych projektów w pełnowymiarowej skali. W październiku tego roku studio DRIFT pokazało, jak wyglądałoby zrekonstruowane rzymskie Koloseum i dokończona barcelońska bazylika Sagrada Familia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez DRIFT (@studio.drift)

Źródło: designboom.com

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Cierpliwość – to tu przebiega główna granica między wiarą a niewiarą

„Ateizm i religijny fundamentalizm oraz entuzjazm zbyt łatwej wiary są uderzająco podobne do siebie w tym, jak szybko potrafią uporać się z tajemnicą, którą...

Skomentuj artykuł

Powstała wizualizacja ukończonej bazyliki Sagrada Familia. Stworzono ją z… dronów
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.