Takie samo zdjęcie dawniej i dziś. Koniecznie obejrzyj ten zabawny film

Takie samo zdjęcie dawniej i dziś. Koniecznie obejrzyj ten zabawny film
Fot. Fascinating / Twitter.com
Twitter.com / tk

W mediach społecznościowych pojawił się film przedstawiający rodziny, które postanowiły reaktywować swoje stare zdjęcia i zrobić identyczne fotografie po wielu latach. Oglądając to nagranie z pewnością pojawi się uśmiech na waszych twarzach.

Każdy z nas ma z pewnością w swoim rodzinnym domu album ze starymi zdjęciami przedstawiającymi nas samych, naszych rodziców czy inne bliskie nam osoby. Czasem, kiedy najdzie nas chwila zadumy i refleksji wracamy do tych fotografii, aby powspominać dawne, dobre czasy. Jaki byłby efekt, gdybyśmy po wielu latach odtworzyli stare zdjęcia?

W internecie pojawiło się nagranie przedstawiające różne rodziny, które postanowiły to sprawdzić. Widzimy głównie zdjęcia rodziców z dziećmi, co sprawia, że efekt reaktywowania fotografii jest jeszcze bardziej zabawny. Koniecznie obejrzyjcie to nagranie.

Źródło: Twitter.com / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Monika Szubrycht

To, że jesteśmy mniejsi, nie oznacza, że nasze problemy również takie są.

Dzieci. Doświadczają odrzucenia, chorują na depresję, zaburzenia lękowe, samookaleczają się, targają się na własne życie. One równie mocno, co dorośli, doświadczają kryzysów psychicznych....

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Takie samo zdjęcie dawniej i dziś. Koniecznie obejrzyj ten zabawny film
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.