"Trudne momenty..." - to mój cytat na dziś. Wylosuj swój i daj się zainspirować!

"Trudne momenty..." - to mój cytat na dziś. Wylosuj swój i daj się zainspirować!
Fot. Priscilla Du Preez 🇨🇦 / unsplash.com
Deon.pl

Na DEON.pl wprowadziliśmy mechanizm losowania naszych słynnych grafik, które dobrze znacie z Facebooka i Instagrama. Od teraz możecie również zagłębiać się w ich treści dzięki powiązanym z nimi artykułom. Owocnej eksploracji!

Oto wylosowany cytat:

"Trudne momenty pokazują, jak docenić najprostsze dobra" - Michał Kociołek. Pod grafiką znajdują się artykuły powiązane z cytatem.


Artykuły na DEON.pl powiązane z cytatem:

Abp Ryś: mądrość potrafi przeprowadzić nas przez trudne momenty ● Siedem cytatów z Biblii, które pomogą ci w trudnościach ● Przeżywasz kryzys i trudne chwile? Pomódl się tą modlitwą ● Odkrycie tego to najbardziej intymne i trudne zadanie

Nie zapomnij podzielić się swoim cytatem na Facebooku!


Aby wylosować nowy cytat, kliknij baner:


Losowanie cytatów na DEON.pl

Bon mot - według słownika PWN: "zwięzłe, trafne, często dowcipne powiedzenie".

Nasze słynne grafiki z cytatami od wielu lat inspirują czetników DEON.pl. Jesteśmy z tego bardzo dumni i nie dziwi nas, że wielu z was nie wyobraża sobie Facebooka czy Instagrama bez podnoszących na duchu i dających do myślenia obrazów z mądrymi myślami. Niedawno przygotowaliśmy nawet dla was specjalną serię plakatów, które możecie zamówić do swojego domu i postawić lub powiesić w miejscu, w którym pracujecie lub rozkoszujecie się poranną kawą.

Dziś jednak postanowiliśmy pójść o krok dalej. Zdając sobie sprawę, jak wielka nieraz głębia kryje się w prostej myśli przedstawionej na obrazie, przygotowaliśmy dla was serię naszych najlepszych bon motów, spośród których będziecie mogli nie tylko losować do woli cytaty, ale również - dzięki artykułom opublikowanym na DEON.pl - zagłębiać się w ich przesłanie.

Zapraszamy do losowania i inspirowania się naszymi treściami! Cieszymy się, że tyle lat jesteście z nami! A jeśli zaglądacie do nas po raz pierwszy, mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na długo.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Stanisław Mrozek SJ
  • Co robić, gdy przeżywam kryzys wiary?
  • Jak żyć z trudnymi bliźnimi?
  • Co oznacza wierzyć jako chrześcijanin?

Ojciec Stanisław Mrozek próbuje odpowiedzieć na te i wiele innych pytań. Jego przemyślenia i odkrycia pomogą zrozumieć nurtujące nas...

Skomentuj artykuł

"Trudne momenty..." - to mój cytat na dziś. Wylosuj swój i daj się zainspirować!
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.