Zestresowani nowożeńcy i ksiądz. To nagranie stało się hitem

Zestresowani nowożeńcy i ksiądz. To nagranie stało się hitem
Fot. mariuszczuprynia7 / TikTok
mariuszczuprynia7 / TikTok

Nagranie z próby przysięgi małżeńskiej polubiło na TikToku prawie 27 tysięcy użytkowników. Ten film przejdzie do historii.

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu każdej osoby, która zdecydowała się na założenie rodziny. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, goście - zadowoleni, a każda chwila - niezapomniana. Do najbardziej stresujących momentów w dniu ślubu należy złożenie przysięgi małżeńskiej. Wiele par dwoi się i troi, by nie popełnić wtedy żadnej gafy. Gdyby tak się stało, młodzi prawdopodobnie już zawsze wspominaliby swój ślub przez jej pryzmat. Nic więc dziwnego, że bardzo często przed rozpoczęciem mszy świętej, w zakrystii i w obecności księdza, przeprowadza się próbę przysięgi małżeńskiej. Taką przeszli również bohaterowie filmu, który na TikToku stał się prawdziwym wiralem.

Ksiądz na próbie przysięgi małżeńskiej: "Patrz na nią, bo ci dam"

Na trwającym prawie 2 minuty nagraniu widzimy zestresowaną parę i wyjątkowo wyluzowanego księdza, który stara się pomóc młodym - w spierający i empatyczny ale również wyjątkowo zabawny sposób - w oswojeniu się ze słowami przysięgi małżeńskiej.

Już od pierwszych sekund wiadomo, że mamy do czynienia ze wspierającym ale i bardzo zdystansowanym duchownym. Gdy pan młody, zamiast patrzeć na żonę, kieruje wzrok w innym kierunku, kapłan mówi do niego, grożąc palcem: "Patrz na nią, bo ci dam". Od tej pory pan młody posłusznie, już przez cały czas, uważnie skupia spojrzenie na swojej przyszłej żonie. To jednak nie koniec zabawnych sytuacji. Gdy panna młoda pyta: "A jak nie zajarzymy to się nic nie stanie", ksiądz zapewnia bez cienia wątpliwości: "Zajarzycie".

Postawa księdza bardzo spodobała się internautom, którzy w pod filmem złożyli mu wyrazy uznania. "Nie wiem w jakiej parafii ten ksiądz posługuje, ale wiem jedno, że chce go mieć na swoim ślubie. Jest genialny", "Taki ksiądz to skarb", "Super ksiądz z poczuciem humoru" - to tylko niektóre z komentarzy. A jak wam podoba się nagranie?

@mariuszczuprynia7 #niesamowity #ksiądz #naślubie #kozackiklasyk #hitinternetu #zobacz #podajdalej #udostępnijdlazasiegu #alebeka #hahaha #lol #polskikościół #dc #dlaciebie #xd #dlawas️ #foryoupage #tiktokpolska dźwięk oryginalny - wesoły_idol
Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Wit Chlondowski OFM

Każdego dnia przeżywamy wiele napięć i stresów. Czujemy się przeciążeni i osamotnieni. Bywa, że nie rozumiemy tego, co dzieje się w nas samych. Zmienność uczuć, codzienne doświadczenia, nieuporządkowana historia życia… To wszystko wpływa nie tylko...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Zestresowani nowożeńcy i ksiądz. To nagranie stało się hitem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.