Znany aktor oświadczył się swojej wybrance przed Matką Boską w Licheniu

Znany aktor oświadczył się swojej wybrance przed Matką Boską w Licheniu
Fot. Belle Collective / unsplash.com / Instagram.com
onet.pl / tk

Piotr Mróz, aktor znany z seriali "Gliniarze", "Barwy szczęścia" i zwycięzca „Tańca z gwiazdami” oświadczył się swojej wybrance, Agnieszce Wasilewskiej w wyjątkowym miejscu. Zrobił to przed Matką Bożą w Licheniu Starym.

„Powiedziała TAK. W miejscu dla nas szczególnym… przed Matką Bożą. W Licheniu. Teraz to miejsce jest jeszcze bardziej wyjątkowe…” – napisali narzeczeni w mediach społecznościowych.

DEON.PL POLECA
Para opublikowała swoje zdjęcie na Instagramie. W tle widać Bazylikę Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej. Wiara stanowi bardzo ważny element życia aktora i modelki.

DEON.PL POLECA

- Jestem katolikiem, ale jestem też człowiekiem i nie robię z siebie świętego. Kościół to miejsce, gdzie człowiek powinien szukać drogowskazu na życie, żeby znaleźć właściwą drogę, która prowadzi również do miłości i szacunku wobec bliźniego. Żyję z kobietą, ale jeszcze nie mam ślubu, więc… żyję w grzechu! – przyznał Piotr Mróz w rozmowie z JastrząbPost.

Źródło: onet.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Katarzyna Olubińska

Odkryj swoją drogę do szczęścia

Myślisz, że twoje życie jest pozbawione blasku i radości. Czujesz, że straciłaś sens i nie żyjesz pełnią życia, że inaczej sobie to wszystko wyobrażałaś. Przestałaś wierzyć, że coś się zmieni....

Skomentuj artykuł

Znany aktor oświadczył się swojej wybrance przed Matką Boską w Licheniu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.