Zaręczyli się w Tatrach. Z pierwszymi gratulacjami przyszedł... niedźwiedź

Zaręczyli się w Tatrach. Z pierwszymi gratulacjami przyszedł... niedźwiedź
(fot. shutterstock.com / facebook.com/MarcinCieciorafotograf )
2 lata temu
facebook.com/tatromaniak1/ facebook.com/MarcinCieciorafotograf / jp

Agnieszka i Patryk ten dzień zapamiętają na długo. Nie tylko z powodu zaręczyn.

Na czarnym szlaku z Brzezin na Halę Gąsienicową przez Dolinę Suchej Wody chcieli zrobić sobie zdjęcia w tym wyjątkowym dniu. Kilka fotografii zimowego wieczoru. Kiedy ustawiali się do zdjęć, z daleka zobaczyli na drodze duży i ciemny punkt. Okazało się, że to... niedźwiedź.

Fotograf zaświecił mu latarką w oczy, ale to jeszcze bardziej go zdenerwowało. Wszyscy pobiegli do samochodu, zwierzę zrezygnowało niedaleko przed parkingiem. Pewnie chciało tylko ich przestraszyć. Chwilę później udało się złapać piękne ujęcie:

Opublikowany przez Marcin Cieciora Fotografia Ślubna Środa, 16 stycznia 2019

Pod tą informacją pojawiło się wiele komentarzy: "A misiu chciał tylko pogratulować", "Niedźwiadek będzie miał honorowe miejsce na ślubie", "Niezły początek". Odezwała się także sama Agnieszka, napisała: "Pięknie opisana nasza historia, nigdy nie zapomnę tego dnia".

Nie wiecie jak przygotować się do małżeństwa i jak dobrze przeżyć narzeczeństwo? Zajrzyjcie do naszego działu dla narzeczonych "Wybieramy miłość".


REKLAMA

Wydawnictwo WAM - darmowa wysyłka książek


* * *

Wybieramy miłość to projekt, który stwarza miejsce i przestrzeń w internecie dla par, narzeczonych i małżonków. Dla tych, którzy chcą rozwijać swoje relacje i szukają na to sposobów.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat narzeczeństwa, związków, małżeństwa zajrzyjcie na profil na Facebooku Wybieramy miłość.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Adam Szustak OP
35,00 zł
34,99 zł

Akrobatyka małżeńska to konferencje Adama Szustaka OP, oparte na Słowie Bożym oraz setkach spotkań z małżeństwami i narzeczonymi.

Co w środku? Mnóstwo praktycznych porad dotyczących natury miłości, umiejętności budowania więzi, komunikacji małżeńskiej, seksualności, a także...

Skomentuj artykuł

Zaręczyli się w Tatrach. Z pierwszymi gratulacjami przyszedł... niedźwiedź
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.