Autobus z dziećmi zderzył się z samochodem. Dwie osoby w stanie ciężkim

Autobus z dziećmi zderzył się z samochodem. Dwie osoby w stanie ciężkim
fot. Depositphotos
PAP / pk

Do zderzenia samochodu osobowego z autokarem przewożącym dzieci doszło we wtorek rano w Końskich (Świętokrzyskie). Trzy osoby podróżujące samochodem osobowym zostały ranne, dwie są w stanie ciężkim.

Do wypadku doszło w Końskich na skrzyżowaniu ulic Koneckich Odlewników i Staszica. Kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu kierowcy autobusu.

- W autokarze jadącym ze Strzelców Małych w województwie małopolskim do miejscowości Trzcianki w woj. Lubelskim jechało 29 dzieci i czterech opiekunów. Nikt z osób podróżujących autokarem nie został poszkodowany, a kierowca był trzeźwy. Dzieci zostały przewiezione do pobliskiej szkoły - powiedział PAP sierż. Bernard Krzysztof z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Ranne zostały trzy osoby podróżujące skodą. - Dwie z nich są wstanie ciężkim. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala - dodał policjant.

Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Trasa jest zablokowana. Policja zorganizowała objazdy przez ulicę Warszawską.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Autobus z dziećmi zderzył się z samochodem. Dwie osoby w stanie ciężkim
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.