Dobre warunki turystyczne w Bieszczadach

Dobre warunki turystyczne w Bieszczadach
Jesień w Bieszczadach. Fot. Depositphotos.com

Słonecznie, bezwietrznie, niewielki mróz. W Bieszczadach i Beskidzie Niskim są dobre warunki do wycieczek rowerowych i pieszych.

- Notujemy niewielki mróz. Jest słonecznie i bezwietrznie - powiedział w środę ratownik dyżurny bieszczadzkiej grupy GOPR Kamil Krechlik.

DEON.PL POLECA
- Rano w Cisnej i Ustrzykach Górnych było od zera do dwóch stopi mrozu. Wszędzie jest słonecznie i bezwietrznie – zauważył. Jak zaznaczył, słoneczna pogoda może zachęcać do wycieczek pieszych i rowerowych.

Ratownik zwrócił też uwagę, że idąc w góry, trzeba pamiętać, że późnym popołudniem, a szczególnie po zapadnięciu zmroku jest już chłodno. W związku z tym – podkreślił ratownik dyżurny – należy zabrać ze sobą m.in. odpowiednią odzież i obuwie, termos z ciepłymi napojami; nie zapominać o czapkach i rękawiczkach.

DEON.PL POLECA

Krechlik przypomniał, że mamy już połowę listopada i znacznie krótszy dzień niż jeszcze kilka tygodni temu - dlatego dobrze jest rozpocząć wycieczkę wcześniej, zabrać ze sobą latarkę i naładowany telefon. 

PAP / mł

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.

Zamiast narzekać, że musisz wstać rano, uciesz się, że możesz to zrobić!

Wyjątkowy plakat z przesłaniem na każdy dzień w eleganckiej ramce w kolorze białym. Do zawieszenia na ścianie lub postawienia na biurku.

Autorska grafika!

Skomentuj artykuł

Dobre warunki turystyczne w Bieszczadach
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.