Dziecko pary młodej zginęło podczas uroczystości ślubnych

Dziecko pary młodej zginęło podczas uroczystości ślubnych
PAP/mk

Trzyletni syn pary biorącej ślub został śmiertelnie potrącony na placu kościelnym. Do tragedii doszło w powiecie radomskim. Samochodem, pod który wpadło dziecko, kierował jego dziadek.

Podczas uroczystości ślubnej przed kościołem w pow. radomskim śmiertelnie potrącony został trzyletni chłopiec - poinformowała w niedzielę PAP rzeczniczka Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu podinsp. Katarzyna Kucharska.

DEON.PL POLECA
Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę na placu przed jednym z kościołów w gm. Kowala. - 45-letni mężczyzna, cofając autem potrącił trzyletnie dziecko. Niestety chłopiec zmarł na skutek odniesionych obrażeń - powiedziała rzeczniczka.

Jak podają lokalne media chłopiec był synkiem młodej pary, a kierowca, który go potrącił - dziadkiem chłopca. Mężczyzna był trzeźwy. Prawdopodobnie nie zauważył stojącego za autem dziecka. Okoliczności wypadku bada policja.

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Ewa Woydyłło, Martyna Harland

Trauma boli, przeraża, paraliżuje. Ale jest droga, która prowadzi do ukojenia

Nosimy w sobie traumy i głęboko ukryte lęki. To właśnie przez nie wciąż rozpamiętujemy bolesne sytuacje, tworzymy czarne scenariusze, a przed snem zmagamy się...

Skomentuj artykuł

Dziecko pary młodej zginęło podczas uroczystości ślubnych
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.