Nie żyje 4,5-letnia dziewczynka, która wypadła z okna budynku w Sosnowcu

Nie żyje 4,5-letnia dziewczynka, która wypadła z okna budynku w Sosnowcu
Zdj. ilustr. Fot. depositphotos.com
PAP/mk

Nie udało się uratować 4,5-letniej dziewczynki, która wypadła z piątego piętra budynku w centrum Sosnowca. O jej życie walczyła ekipa reanimacyjna, która przybyła na miejsce wypadku. Policja bada przyczyny tragedii.

4,5- letnia dziewczynka zmarła w środę w wieczorem po tym, jak wypadła z okna na piątym piętrze budynku w centrum Sosnowca - poinformowała PAP oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Sosnowcu podkomisarz Sonia Kepper. Powiadomienie o wypadku przy ul. Małachowskiego wpłynęło na policję o godz. 18.29. Przybyłe na miejsce służby podjęły reanimację dziecka, ale mimo ich długotrwałych wysiłków dziewczynki nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

- Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Jest za wcześnie, byśmy mogli przekazać jakiekolwiek ustalenia, jak mogło dojść do tej tragedii - powiedziała PAP podkomisarz Kepper.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
abp Grzegorz Ryś

Słowo rozpala wiarę, z wiary rodzi się nadzieja

Teksty abp Grzegorza Rysia to Ewangelia głoszona z niezwykłą mocą i wiarą. Autor, jak mało kto przekazuje Słowo, które nie jest przysłonięte efektowną retoryką, ale żywym doświadczeniem...

Skomentuj artykuł

Nie żyje 4,5-letnia dziewczynka, która wypadła z okna budynku w Sosnowcu
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.