Nie żyje 9-letnia dziewczynka. Nie udało się jej uratować

Nie żyje 9-letnia dziewczynka. Nie udało się jej uratować
Fot. depositphotos.com
PAP/mk

Tydzień trwała walka o uratowanie 9-letniej dziewczynki z Wielkopolski, która topiła się w przydomowym basenie. Dziecko było w stanie ciężkim i lekarzom nie udało się jej uratować.

Nie żyje dziewięciolatka która przed tygodniem w Osińcu (woj. Wielkopolskie) topiła się w przydomowym basenie. Dziecko w ciężkim stanie trafiło do szpitala. Informację przekazała PAP w poniedziałek rzeczniczka Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu Urszula Łaszyńska. Zdarzenie miało miejsce w miniony poniedziałek po południu. Dziewczynka była pod opieką osoby dorosłej.

"Dziewięciolatka wykorzystała jej chwilową nieuwagę i weszła do zakrytego plandeką basenu. Kiedy opiekunka zauważyła, że dziewczynka jest pod wodą wyjęła ją i wybiegła na drogę wzywać pomocy" – podała przed tygodniem policja w Gnieźnie. W tym samym czasie w pobliżu przejeżdżała policjantka po służbie, która od razu ruszyła na ratunek i udzieliła dziecku pierwszej pomocy, a następnie wezwała zespół ratownictwa medycznego.

Dziewięciolatka w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala w Gnieźnie, a następnie do szpitala w Poznaniu.

DEON.PL POLECA

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
ks. Andrzej Draguła

Gdy na chwilę przystaniesz, martwa litera Pisma ożyje

Ksiądz Andrzej Draguła komentuje Ewangelię bez pośpiechu. Uważnie przygląda się pojedynczym słowom i zastanawia się, co oznaczają one dla ludzi XXI wieku. Czy język Biblii i teologii...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Nie żyje 9-letnia dziewczynka. Nie udało się jej uratować
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.