Hiszpania: Tragedia na placu zabaw. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby

Hiszpania: Tragedia na placu zabaw. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby
Fot. depositphotos.com
PAP / tk

Dwie osoby zginęły na placu zabaw dla dzieci w efekcie eksplozji, do których doszło we wtorek w godzinach popołudniowych w mieście Orio w Kraju Basków, na północy Hiszpanii.

Według dziennika „El Mundo” świadkowie zdarzenia mówią o dwóch eksplozjach, natomiast wcześniej niektóre media informowały, że na terenie placu zabaw usytuowanego w centrum miasta doszło do jednego wybuchu.

Eksplozja na placu zabaw

Z relacji świadków wynika, że mógł eksplodować pakunek przyniesiony na plac zabaw przez mężczyznę. Kiedy ten zbliżył się do ławki, na której siedziała kobieta, doszło do dwóch wybuchów.

W efekcie eksplozji, których przyczyny ustala regionalna policja (Ertzaintza), para poniosła śmierć na miejscu. Jedna z policyjnych wersji zdarzenia zakłada, że tragedia to efekt konfliktu pomiędzy mężczyzną i kobietą.

DEON.PL POLECA

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Sabine Bernau

Coraz więcej osób spostrzega siebie samych jako chorobliwie roztargnionych i ogarniętych wewnętrznym niepokojem. Wiele z nich, szukając źródła tego stanu, dowiaduje się z zaskoczeniem, że ma ADHD. Niektórzy rozpoznają własne objawy w zachowaniu swoich dzieci...

Skomentuj artykuł

Hiszpania: Tragedia na placu zabaw. W wyniku eksplozji zginęły dwie osoby
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.