Jeremy Renner opublikował pierwsze zdjęcie od wypadku. Aktor został przejechany przez ważący 6 ton ratrak

Jeremy Renner opublikował pierwsze zdjęcie od wypadku. Aktor został przejechany przez ważący 6 ton ratrak
fot. Jeremy Renner / Instagram Lesgotv naija / Twitter / Depositphotos
PAP / pk

Amerykański aktor Jeremy Renner, znany m.in. z ról w adaptacjach komiksów Marvela, opublikował w nocy z wtorku na środę na Instagramie pierwsze zdjęcie ze szpitala, w którym przebywa od czasu wypadku podczas odśnieżania. Aktor został przejechany przez ważący 6 ton ratrak.

"Dziękuję wam wszystkim za miłe słowa" - przekazał aktor pod zdjęciem, dodając, że jest obecnie w zbyt trudnym stanie, aby napisać więcej.

Na opublikowanym selfie aktor leży w łóżku w szpitalu w stanie Nevada, jego twarz jest posiniaczona, a z nosa wystają mu rurki doprowadzające tlen.

Renner został przejechany przez ratrak

51-letni Renner był dwukrotnie nominowany do Oscara za role w filmach "Miasto złodziei" i "The Hurt Locker. W pułapce wojny". Po sukcesie tej ostatniej produkcji, Renner wielokrotnie brał udział w projektach Marvela, takich jak "Mission: Impossible", "Nowy początek" czy "American Hustle".

Według "Reno Gazette Journal", dziennika ze stanu Nevada, Renner od kilku lat jest właścicielem domu w hrabstwie Washoe w Nevadzie. Na tym obszarze w noc sylwestrową były obfite opady śniegu.

Podczas wtorkowej konferencji prasowej szeryf hrabstwa Washoe Darin Balaam powiedział, że Renner został przejechany przez ratrak, który sam zaczął się toczyć po tym, jak użył go do wykopania spod śniegu swojego samochodu, którym kierował członek rodziny aktora. Ratrak PistenBully, należący do Rennera, waży ponad 6 ton.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Tomáš Halík

Płomień, który rozświetla mrok

Pandemia, kryzys ekonomiczny, wojny…

Jak wierzyć w kochającego Boga i Jego bliskość, kiedy wokół rozsypuje się świat? Czy Wcielenie naprawdę coś zmienia? Gdzie szukać Bożej obecności?

Bóg jest niewysłowioną tajemnicą, ale...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Jeremy Renner opublikował pierwsze zdjęcie od wypadku. Aktor został przejechany przez ważący 6 ton ratrak
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.