Joanna Krupa urodziła córeczkę. Zobaczcie jej piękne zdjęcie

Joanna Krupa urodziła córeczkę. Zobaczcie jej piękne zdjęcie
(fot. youtube.com)
facebook.com/joannakrupafanpage / jb

Kiedy modelka poinformowała media o ciąży, przyznała, że zawsze chciała być matką, ale nie była na to gotowa. Czekała też na odpowiedniego mężczyznę, który będzie dobrym ojcem. 

Dwa dni przed porodem podzieliła się zdjęciem w zaawansowanej ciąży. Napisała przy nim: "ostatnia wizyta u lekarza, zanim ją poznamy".

Last doctors visit before we meet her ❤️????????

Opublikowany przez Joanna Krupa Piątek, 1 listopada 2019

Dziewczynka urodziła się 2 listopada o godzinie 17:50. Joanna Krupa napisała o tym na Facebooku: "Jeden z najbardziej niesamowitych, emocjonujących i najcięższych dni w moim życiu. Jedyne, co mogę powiedzieć to, że kobiety są prawdziwymi wojowniczkami". Córeczka otrzymała imię Asha-Leigh Nunes.

One of the most amazing emotional and hardest days of my life. Little baby girl Asha-Leigh Nunes born on 11/02/19 at 550pm. All I can say is women are true warriors.

DEON.PL POLECA

 

Opublikowany przez Joanna Krupa Niedziela, 3 listopada 2019

 

Przyszli rodzice nie informowali oficjalnie o terminie porodu, dlatego wielu fanów nie wiedziało, kiedy się spodziewać tej informacji. Serdecznie gratulujemy szczęśliwym rodzicom, życzymy dużo zdrowia i siły!

My princess Asha-Leigh Nunes ❤️

Opublikowany przez Joanna Krupa Niedziela, 3 listopada 2019

 

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Maja Komasińska-Moller

Święte kobiety wcale nie były doskonałe!

Ufały Bogu. Kochały. Rozwijały swoje mocne strony. Pozwalały, by bez względu na życiowe trudności wzrastało w nich dobro. Nie zawsze dawały radę. Czasem płakały. Popełniały błędy. Gubiły sens. Nie...

Skomentuj artykuł

Joanna Krupa urodziła córeczkę. Zobaczcie jej piękne zdjęcie
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.