Kolejna strzelanina w USA. Nie żyją dwie osoby

Kolejna strzelanina w USA. Nie żyją dwie osoby
fot. Depositphotos
PAP / pk

Sprawę badają detektywi z wydziału zabójstw. Nie podano innych szczegółów dotyczących zdarzenia.

Dwóch mężczyzn zginęło w niedzielę wieczorem w strzelaninie w Oakland w Kalifornii - poinformowała lokalna policja. W sprawie toczy się śledztwo.

DEON.PL POLECAW oświadczeniu policji przekazano, że zgłoszenie o strzelaninie w dzielnicy Highland Terrace otrzymano o godz. 17.53 czasu lokalnego w niedzielę (godz. 2.53 w poniedziałek czasu polskiego). Dodano, że sprawę badają detektywi z wydziału zabójstw. Nie podano innych informacji dotyczących zdarzenia.

Jak donosi lokalna stacja telewizyjna Fox KTVU, w Oakland coraz częściej dochodzi do przestępstw z użyciem broni palnej. W tym roku miało tam miejsce 49 zabójstw, w analogicznym okresie 2020 roku było ich 22.

Poważnym problemem są nielegalne zloty samochodowe, podczas których niekiedy dochodzi do strzelanin - komentuje Fox KTVU. W niedzielę policja w Oakland poinformowała o sformowaniu specjalnego oddziału, który ma się zająć nielegalnymi zlotami i wyścigami samochodowymi oraz towarzyszącą im przemocą.

Źródło: PAP / pk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Skomentuj artykuł

Kolejna strzelanina w USA. Nie żyją dwie osoby
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.