Kolejne dziecko zaginęło w Australii. "Naród musi modlić się o cud"

Kolejne dziecko zaginęło w Australii. "Naród musi modlić się o cud"
Fot. David Clode / unsplash.com / Twitter.com
dailymail.co.uk / wp.pl / tk

W Australii zaginęła 4-letnia dziewczynka Cleo Smith. Śledczy podejrzewają, że została porwana. Rodzice Anthony'ego „AJ” Elfalaka, 3-letniego chłopca, który cudem został odnaleziony po trzech dniach modlą się o kolejny cud.

4-letnia Cleo Smith z Australii niespodziewanie zniknęła w środku nocy z pola namiotowego znajdującego się na odludziu u wybrzeży Oceanu Indyjskiego. Śledczy, którzy szukają dziewczynkę podejrzewają, że została porwana.

- Jeśli Cleo jest tutaj, to jestem pewien, że wkrótce ją znajdziemy. Jesteśmy poważnie zaniepokojeni jej bezpieczeństwem i nie pozostawiamy niczego przypadkowi. (…) Próbujemy odtworzyć to, co się wydarzyło - zapewnił insp. Jon Munday.

O modlitwie za odnalezienie 4-latki zapewniła matka Anthonego „AJ” Elfalaka, który latem tego roku również zaginął w Australii i cudem został odnaleziony po trzech dniach. - Cały naród musi się zebrać i modlić o kolejny cud – powiedziała Kelly Elfalak.

W poszukiwaniu dziecka biorą udział zarówno śledczy, jak i zwykli ludzie. Starają się oni pomóc w każdy możliwy sposób m.in. poprzez nagłośnianie zdarzenia w mediach społecznościowych, lub branie udziału w akcji poszukiwawczej na australijskim wybrzeżu.

Źródło: dailymail.co.uk / wp.pl / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Renzo Allegri

Niniejsza książka opisuje wszystkie te zjawiska, które do San Giovanni Rotondo przyciągały tłumy i o których mówiono jako o cudach Ojca Pio: stygmaty - krwawiące przez pięćdziesiąt lat rany, których żadnemu z lekarzy nie udało...

Skomentuj artykuł

Kolejne dziecko zaginęło w Australii. "Naród musi modlić się o cud"
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.