Mężczyzna oskarżony o 400 przypadków wykorzystania seksualnego nieletnich stanął przed sądem

Mężczyzna oskarżony o 400 przypadków wykorzystania seksualnego nieletnich stanął przed sądem
Fot. Depositphotos / Sergiy Tryapitsyn
PAP / tk

W sądzie w niemieckim Ulm rozpoczął się proces mężczyzny, który został oskarżony o wykorzystywanie seksualne swojej przyrodniej siostry oraz jej przyjaciółek. Dziewczynki miały od 6 do 13 lat. Mężczyźnie zarzucono łącznie 400 przypadków wykorzystania seksualnego na przestrzeni 9 lat. Oskarżony przyznał się do części zarzutów.

45-letni dziś mężczyzna miał wielokrotnie wykorzystywać seksualnie swoją przyrodnią siostrę i cztery inne dziewczynki w latach 1996-2005. Prokuratura mówi o ponad 400 przypadkach wykorzystywania seksualnego dzieci - w tym 20 poważnych. Ofiary miały od 6 do 13 lat, a mężczyzna wykorzystywał je kiedy był między 20 a 29 rokiem życia.

Podczas rozpoczętego w poniedziałek procesu oskarżony przyznał się do części zarzutów - pisze portal tygodnika "Spiegel". Powiedział, że jego przyrodnia siostra i cztery koleżanki wielokrotnie przebywały w jego mieszkaniu w Ulm. Przyznał, że podawał im alkohol i dotykał je, gdy były nagie.

Według ustaleń, niektóre z dziewcząt mieszkały w sąsiedztwie mężczyzny. Dwie z nich były córkami kolegi z pracy.

"Przede wszystkim jest mi przykro" - powiedział mężczyzna. Stwierdził, że w międzyczasie zmienił wiele rzeczy w swoim życiu.

"Co do motywu swojego działania oskarżony podał, że kiedyś interesował się małymi dziewczynkami i lubił się im przyglądać. Z dorosłymi kobietami miał małe szanse. Przed sądem zaprzeczył jednak, że do dziś ma takie skłonności" - pisze "Spiegel".

Szukał pomocy u psychoterapeuty

Obrońca oskarżonego przedstawił sędziom dwa dokumenty, zgodnie z którymi mężczyzna w latach 2019-2020 szukał pomocy u psychoterapeuty i wsparcia rodziny.

Oskarżony podał również, że od tego roku pozostaje w związku małżeńskim z 33-letnią kobietą, która jest matką ośmioletniej córki. Powiedział, że jego żona wiedziała o zarzutach.

Źródło: PAP / tk

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Andrzej Zwoliński
  • Co 7 sekund jedno dziecko umiera z głodu
  • Codziennie 550 dzieci ginie na wojnie
  • 100 milionów dzieci żyje na ulicy
  • 100 milionów dzieci prostytuuje się
  • 25% dzieci korzystających z internetu otrzymuje propozycje o charakterze seksualnym
  • ...

Skomentuj artykuł

Mężczyzna oskarżony o 400 przypadków wykorzystania seksualnego nieletnich stanął przed sądem
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.