Mężczyzna wyskoczył z samolotu podczas kołowania. Do akcji wkroczyło FBI

Mężczyzna wyskoczył z samolotu podczas kołowania. Do akcji wkroczyło FBI
(Fot. pl.depositphotos.com)
PAP/dm

Do niecodziennego wydarzenia doszło w piątek wieczorem na międzynarodowym lotnisku w Los Angeles. Z kołującego w stronę pasa startowego samolotu wyskoczył mężczyzna, który w efekcie tego doznał kilku obrażeń i został przewieziony do szpitala - podała w sobotę agencja AP.

Do zdarzenia doszło ok. godz. 19.00 czasu lokalnego. Samolot linii SkyWest ruszył spod rękawa lotniczego w kierunku pasa startowego, gdy nagle otworzyły się drzwi serwisowe i na awaryjnej zjeżdżalni mężczyzna zsunął się na asfalt. Wcześniej próbował bezskutecznie dostać się do kokpitu.

DEON.PL POLECA
Śmiałek natychmiast został zatrzymany przez służby lotniskowe i odwieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Dwusilnikowy Embraer 175, który miał wylecieć do Salt Lake City, wrócił do swojej bramy, a jego pasażerowie odlecieli innym samolotem. Dochodzenie w tej sprawie wszczęło FBI.

To był drugi niecodzienny incydent na lotnisku w Los Angeles w ciągu ostatnich dwóch dni. W czwartek samochód przedarł się przez ogrodzenie z siatki drucianej w obiekcie cargo i wjechał na płytę lotniska. Policja poinformowała, że kierowca został zatrzymany, ale na krótko dwa pasy startowe musiały zostać zamknięte. 

PAP/dm

Tworzymy DEON.pl dla Ciebie
Tu możesz nas wesprzeć.
Papież Franciszek, Domenico Agasso

Papież mówi głośno o tym, o czym sami boimy się nawet pomyśleć

Franciszek nie dzieli ludzi na wierzących i niewierzących. Wyciąga rękę do wszystkich i tłumaczy, że pandemia jest sygnałem alarmowym. „Potrzebujemy planu, by znów...

Tematy w artykule

Skomentuj artykuł

Mężczyzna wyskoczył z samolotu podczas kołowania. Do akcji wkroczyło FBI
Wystąpił problem podczas pobierania komentarzy.
Nikt jeszcze nie skomentował tego wpisu.